Napsat dotaz

Fitmin 2019

Výsledková listina - Kemp Brodský - Červený Kostelec (19.10.2019 - 20.10.2019)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 5.32 km
 2. kolo
 5.32 km
 Celkem
 10.64 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
81
 
Paczyński Łukasz PL
 
14:03,00
13:42,00
27:45,00
00:00,00
23.01
 
2
55
00420-00004 Mazánek Pavel 20
14:19,00
15:14,00
29:33,00
01:48,00
21.6
 
3
53
00420-01255 Pfeifer Pavel 25
16:11,00
15:05,00
31:16,00
03:31,00
20.42
 
4
57
00420-01255 Pfeifer Pavel 25
17:18,00
16:21,00
33:39,00
05:54,00
18.97
 
5
54
00420-02539 Bartoš Martin 25
16:22,00
20:53,00
37:15,00
09:30,00
17.14
 
6
59
00420-01807 Beran Ondřej 20
21:27,00
27:10,00
48:37,00
20:52,00
13.13
 
7
60
00420-00398 Hanuš Michal 20
31:52,00
31:12,00
01:03:04,00
35:19,00
10.12
 
8
58
00420-01564 Fendrych Jiří 20
35:47,00
38:52,00
01:14:39,00
46:54,00
8.55
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 5.32 km
 2. kolo
 5.32 km
 Celkem
 10.64 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
47
00420-01762 Brůna Zdenek 16
14:04,00
15:51,00
29:55,00
00:00,00
21.34
 
2
50
00420-00406 Šplouchal Pavel 20
16:10,00
15:48,00
31:58,00
02:03,00
19.97
 
3
49
00420-01705 Paclt Zdeněk 20
15:58,00
18:49,00
34:47,00
04:52,00
18.35
 
4
48
00420-02463 Střihavka Vladimír 20
17:36,00
18:54,00
36:30,00
06:35,00
17.49
 
5
42
00420-01007 Zetek Václav 35
19:19,00
22:21,00
41:40,00
11:45,00
15.32
 
6
66
00420-02176 Lukeš Jan 25
20:27,00
22:58,00
43:25,00
13:30,00
14.7
 
7
46
00420-00321 Brzek Martin 35
25:28,00
25:41,00
51:09,00
21:14,00
12.48
 
                           
Kategorie: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 5.32 km
 2. kolo
 5.32 km
 Celkem
 10.64 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
52
00420-00423 Hurych Jaromír 20
28:07,00
33:29,00
01:01:36,00
00:00,00
10.36
 
2
51
00420-01109 Pešková Alena 20
31:38,00
30:23,00
01:02:01,00
00:25,00
10.29
 
3
84
00420-01275 Vraštil Vladimír 59
30:13,00
32:58,00
01:03:11,00
01:35,00
10.1
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 5.32 km
 2. kolo
 5.32 km
 Celkem
 10.64 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
9
00420-01425 Lorenz Tomáš 35
11:36,00
11:38,00
23:14,00
00:00,00
27.48
 
2
10
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
14:54,00
15:36,00
30:30,00
07:16,00
20.93
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 5.32 km
 2. kolo
 5.32 km
 Celkem
 10.64 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
13
00420-01840 Staňková Eva 16
11:08,00
10:57,00
22:05,00
00:00,00
28.91
 
2
12
00420-02269 Krombholcová Bára 20
11:55,00
12:04,00
23:59,00
01:54,00
26.62
 
3
15
00420-02489 Škvrnová Adéla 30
12:42,00
12:44,00
25:26,00
03:21,00
25.1
 
4
94
00420-01922 Zbožínková Alena 64
12:51,00
12:49,00
25:40,00
03:35,00
24.87
 
5
14
00420-01590 Merhautová Lucie 20
15:00,00
15:52,00
30:52,00
08:47,00
20.68
 
6
11
00420-02514 Rašková Taťána 30
15:55,00
15:51,00
31:46,00
09:41,00
20.1
 
7
95
00420-02378 Šimáňová Lucie 64
14:07,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 5.32 km
 2. kolo
 5.32 km
 Celkem
 10.64 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
1
00420-01534 Zasadil Roman 20
13:19,00
13:42,00
27:01,00
00:00,00
23.63
 
2
40
00420-01796 Klíma Lukáš 35
15:07,00
15:43,00
30:50,00
03:49,00
20.7
 
3
39
00420-01935 Dvořák Jiří 35
16:00,00
15:30,00
31:30,00
04:29,00
20.27
 
4
74
00420-02014 Mašková Věrka 20
17:02,00
17:44,00
34:46,00
07:45,00
18.36
 
5
41
00420-02161 Luptovská Viky 58
18:03,00
19:00,00
37:03,00
10:02,00
17.23
 
6
79
00420-02160 Hutařová Sandra 56
19:17,00
18:58,00
38:15,00
11:14,00
16.69
 
7
38
00420-00035 Stejskal Jiří 35
18:18,00
20:50,00
39:08,00
12:07,00
16.31
 
8
92
00420-00843 Kubelka Jiří 59
18:52,00
20:37,00
39:29,00
12:28,00
16.17
 
9
43
00420-01033 Šoupal Pavel 35
20:51,00
25:25,00
46:16,00
19:15,00
13.8
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 5.32 km
 2. kolo
 5.32 km
 Celkem
 10.64 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
45
00420-02440 Hutník Antonín 20
28:36,00
30:09,00
58:45,00
00:00,00
10.87
 
2
76
00420-01625 Vondráček David 59
31:32,00
32:51,00
01:04:23,00
05:38,00
9.92
 
3
44
00420-02098 Bárta Tomáš 59
31:15,00
35:09,00
01:06:24,00
07:39,00
9.61
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 5.32 km
 2. kolo
 5.32 km
 Celkem
 10.64 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
69
00420-01742 Frydrych Bronislav 20
20:18,00
20:36,00
40:54,00
00:00,00
15.61
 
2
88
00420-01185 Burian Jan 58
20:24,00
20:53,00
41:17,00
00:23,00
15.46
 
3
2
00420-02456 Potměšil Matyáš 20
22:35,00
23:03,00
45:38,00
04:44,00
13.99
 
4
30
00420-00821 Petruželka Milan 20
31:04,00
32:10,00
01:03:14,00
22:20,00
10.1
 
5
3
00420-01925 Urbánek Jiří 20
34:16,00
40:04,00
01:14:20,00
33:26,00
8.59
 
                           
Kategorie: CCMZ - Canicross mladší žáci 7-11 let a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 3.2 km
 2. kolo
 3.2 km
 Celkem
 6.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
7
00420-02382 Zasadilová Zuzana 20
15:28,00
15:13,00
30:41,00
00:00,00
12.51
 
2
75
00420-02424 Vondráčková Vanesa 59
18:09,00
19:22,00
37:31,00
06:50,00
10.24
 
                           
Kategorie: CCSZ - CaniCross starší žáci 12-14 let a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 3.2 km
 2. kolo
 3.2 km
 Celkem
 6.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
8
00420-02072 Zasadilová Tereza 20
12:40,00
12:20,00
25:00,00
00:00,00
15.36
 
2
72
00420-02312 Kučírková Anna 20
12:39,00
12:23,00
25:02,00
00:02,00
15.34
 
3
80
00420-02311 Šturzová Karolína 20
13:36,00
13:12,00
26:48,00
01:48,00
14.33
 
4
6
00420-02161 Luptovská Viky 58
13:32,00
13:18,00
26:50,00
01:50,00
14.31
 
5
77
00420-02453 Svobodová Mariana 20
14:27,00
13:20,00
27:47,00
02:47,00
13.82
 
6
91
00420-01886 Čurdová Anna 59
14:42,00
14:37,00
29:19,00
04:19,00
13.1
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 5.32 km
 2. kolo
 5.32 km
 Celkem
 10.64 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
4
00420-01576 Hanušová Tereza 20
22:52,00
23:19,00
46:11,00
00:00,00
13.82
 
2
93
00420-01907 Zelenková Pavlína 20
31:25,00
28:39,00
01:00:04,00
13:53,00
10.63
 
3
70
00420-01753 Kaněrová Michaela 20
24:09,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: DCWJ - Canicross junioři ženy + 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 3.2 km
 2. kolo
 3.2 km
 Celkem
 6.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
73
00420-02014 Mašková Věrka 20
13:35,00
13:47,00
27:22,00
00:00,00
14.03
 
2
5
00420-02169 Kejřová Anna 20
15:59,00
15:18,00
31:17,00
03:55,00
12.27
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 5.32 km
 2. kolo
 5.32 km
 Celkem
 10.64 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
23
00420-02283 Filipčíková Michaela 58
13:14,00
13:08,00
26:22,00
00:00,00
24.21
 
2
18
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
14:48,00
14:30,00
29:18,00
02:56,00
21.79
 
3
24
00420-02269 Krombholcová Bára 20
15:23,00
14:18,00
29:41,00
03:19,00
21.51
 
4
71
00420-01753 Kaněrová Michaela 20
15:58,00
17:51,00
33:49,00
07:27,00
18.88
 
5
17
00420-02616 Karnet Sarah Sophia 20
16:58,00
19:53,00
36:51,00
10:29,00
17.32
 
6
22
00420-02393 Hanuš Lukáš 20
19:05,00
18:24,00
37:29,00
11:07,00
17.03
 
7
21
00420-02474 Fendrych Matěj 20
25:02,00
19:18,00
44:20,00
17:58,00
14.4
 
8
16
00420-02512 Disman Karel 20
22:38,00
22:51,00
45:29,00
19:07,00
14.04
 
9
19
00420-02227 Kubíček Lubomír 20
00:00,0
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 5.32 km
 2. kolo
 5.32 km
 Celkem
 10.64 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
00420-01754 Ducháč Martin 20
14:26,00
14:21,00
28:47,00
00:00,00
22.18
 
2
35
00420-01752 Bartošová Marie 20
16:38,00
16:28,00
33:06,00
04:19,00
19.29
 
3
82
 
Paczyńska Martyna PL
 
18:27,00
15:20,00
33:47,00
05:00,00
18.9
 
4
65
00420-02561 Křížek Jiří 20
21:39,00
21:58,00
43:37,00
14:50,00
14.64
 
5
96
 
Ruczaj Tomasz PL
 
00:00,0
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: SC21 - Scooter - koloběžka a 1-2 psi - čistokrevní (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 5.32 km
 2. kolo
 5.32 km
 Celkem
 10.64 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
32
00420-02271 Lovas Matěj 20
13:01,00
13:38,00
26:39,00
00:00,00
23.95
 
2
33
00420-01808 Klímová Veronika 35
15:05,00
15:12,00
30:17,00
03:38,00
21.08
 
3
37
00420-01761 Kopecký Jan 45
16:15,00
16:19,00
32:34,00
05:55,00
19.6
 
4
29
00420-01927 Urban Jakub 20
15:52,00
17:20,00
33:12,00
06:33,00
19.23
 
5
27
00420-02034 Polishchuk Oleksiy 20
16:20,00
18:08,00
34:28,00
07:49,00
18.52
 
6
83
00420-02009 Adámková Bára 20
17:44,00
17:22,00
35:06,00
08:27,00
18.19
 
7
78
00420-01584 Plšek Marek 20
18:27,00
19:28,00
37:55,00
11:16,00
16.84
 
8
28
00420-01936 Dvořáková Karolína 35
17:29,00
20:48,00
38:17,00
11:38,00
16.68
 
9
90
00420-01887 Čurda Maxmilián 59
21:38,00
20:57,00
42:35,00
15:56,00
14.99
 
10
31
00420-02227 Kubíček Lubomír 20
22:27,00
22:46,00
45:13,00
18:34,00
14.12
 
11
26
00420-02552 Gallová Pavlína 63
26:50,00
27:01,00
53:51,00
27:12,00
11.86
 
12
25
00420-02525 Krček Alfréd 49
00:00,0
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0