Napsat dotaz

Mushing pod věží-Radíkovský cross

Výsledková listina - Radíkov u Olomouce (26.10.2019 - 27.10.2019)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 4.5 km
 2. kolo
 4.5 km
 Celkem
 9 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
1
00420-02091 Hrabica Lukáš 16
15:05,00
13:59,00
29:04,00
00:00,00
18.6
 
2
2
00420-01343 Zetek Zdeněk 16
21:20,00
21:52,00
43:11,00
14:07,00
12.5
 
3
3
00420-01695 Twardek Tomáš 63
27:00,00
24:11,00
51:11,00
22:07,00
10.5
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 4.5 km
 2. kolo
 4.5 km
 Celkem
 9 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
19
00420-02294 Rec Vlastimil 64
09:47,00
09:59,00
19:46,00
00:00,00
27.3
 
2
20
00420-02294 RecVlastimil 64
10:04,00
10:41,00
20:45,00
00:58,00
26
 
3
18
00420-01601 Pospíšil Petr 17
14:56,00
15:01,00
29:56,00
10:10,00
18
 
4
17
00420-02061 Petráš Zdeněk 42
15:41,00
15:50,00
31:31,00
11:45,00
17.1
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 4.5 km
 2. kolo
 4.5 km
 Celkem
 9 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
23
00420-02234 Martinů Jana 42
11:22,00
10:59,00
22:21,00
00:00,00
24.2
 
2
21
00420-02093 Doláková Zuzana 64
14:38,00
14:29,00
29:07,00
06:46,00
18.5
 
3
22
00420-02235 Janovská Radmila 42
22:06,00
19:54,00
42:00,00
19:39,00
12.9
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 4.5 km
 2. kolo
 4.5 km
 Celkem
 9 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
4
00420-01703 Netri Tomáš 63
25:09,00
22:48,00
47:56,00
00:00,00
11.3
 
2
28
00420-02061 Petráš Zdeněk 42
27:03,00
25:40,00
52:43,00
04:46,00
10.2
 
3
5
00420-02597 Galgaňáková Yvona 16
27:42,00
25:42,00
53:24,00
05:28,00
10.1
 
                           
Kategorie: CCJ - CaniCross junioři (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 0.9 km
 2. kolo
 0.9 km
 Celkem
 1.8 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
64
00420-02478 Sedláková Petra 63
03:18,00
03:37,00
06:55,00
00:00,00
15.6
 
2
63
00420-02604 Růčka Tomáš 42
04:17,00
04:43,00
09:01,00
02:06,00
12
 
3
62
 
Lněničková Lenka
 
04:50,00
04:46,00
09:35,00
02:40,00
11.3
 
4
65
00420-02424 Vondráčková Vaneska 59
05:23,00
07:18,00
12:41,00
05:46,00
8.5
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 4.5 km
 2. kolo
 4.5 km
 Celkem
 9 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
53
00420-02420 Adámek Zbyněk 42
18:19,00
17:15,00
35:34,00
00:00,00
15.2
 
2
54
00420-01742 Frydrych Broňa 20
19:20,00
18:32,00
37:51,00
02:17,00
14.3
 
3
55
00420-01958 Navrátil Jaroslav 63
23:05,00
24:03,00
47:08,00
11:34,00
11.5
 
4
66
 
Copko Erik SVK
 
34:15,00
31:59,00
01:06:14,00
30:40,00
8.2
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 4.5 km
 2. kolo
 4.5 km
 Celkem
 9 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
59
00420-02222 Štelclová 17
20:07,00
20:24,00
40:31,00
00:00,00
13.3
 
2
57
00420-02602 Jínková Veronika 42
22:03,00
21:24,00
43:27,00
02:55,00
12.4
 
3
56
00420-02559 Chmelíková Linda 20
23:04,00
22:10,00
45:14,00
04:42,00
11.9
 
4
61
00420-02607 Zahelová Marie 16
24:10,00
00:0D,NS
00:0D,NS
00:0D,NS
0
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 4.5 km
 2. kolo
 4.5 km
 Celkem
 9 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
32
00420-02419 Dohnal Dalibor 63
11:43,00
11:39,00
23:21,00
00:00,00
23.1
 
2
34
00420-01854 Fryzová Kristina 63
12:06,00
12:04,00
24:10,00
00:48,00
22.3
 
3
31
00420-01789 Čuřík Michal 63
12:51,00
12:08,00
24:59,00
01:38,00
21.6
 
4
36
00420-02301 Kozel Michal 63
13:06,00
12:23,00
25:29,00
02:08,00
21.2
 
5
30
00420-02422 Čada Radomír 42
13:19,00
13:11,00
26:30,00
03:09,00
20.4
 
6
37
00420-02315 Talašová Lucie 42
14:11,00
13:56,00
28:07,00
04:46,00
19.2
 
7
35
00420-02128 Herčíková Markéta 64
15:31,00
17:01,00
32:32,00
09:11,00
16.6
 
8
38
00420-01993 ulmanová Adéla 63
17:12,00
18:51,00
36:03,00
12:41,00
15
 
9
29
00420-01596 Blachová Lenka 16
18:31,00
19:05,00
37:35,00
14:14,00
14.4
 
10
39
00420-02416 Vargová Martina 3
20:09,00
19:58,00
40:07,00
16:46,00
13.5
 
11
58
00420-01696 Kolmanová Petra 16
21:37,00
19:49,00
41:26,00
18:05,00
13
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 4.5 km
 2. kolo
 4.5 km
 Celkem
 9 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
42
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17
13:28,00
12:42,00
26:09,00
00:00,00
20.6
 
2
40
00420-02115 Jančík Zdeněk 25
13:57,00
13:27,00
27:23,00
01:14,00
19.7
 
3
41
00420-02417 Mamula Martin 3
19:01,00
20:32,00
39:33,00
13:24,00
13.7
 
                           
Kategorie: SC21 - Scooter - koloběžka a 1-2 psi - čistokrevní (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 4.5 km
 2. kolo
 4.5 km
 Celkem
 9 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
48
 
Lučanský Patrik SVK
 
14:05,00
14:07,00
28:12,00
00:00,00
19.1
 
2
50
00420-02085 Prokešová Ivana 63
17:10,00
16:07,00
33:17,00
05:04,00
16.2
 
3
46
00420-02498 Konecký Vít 64
17:02,00
17:11,00
34:13,00
06:01,00
15.8
 
4
44
 
Chanas Peter SVK
 
18:05,00
18:40,00
36:45,00
08:32,00
14.7
 
5
47
00420-02168 Janovský Lukáš 63
19:09,00
17:47,00
36:45,00
08:43,00
14.6
 
6
43
 
Bičkošová Lenka SVK
 
19:14,00
19:09,00
38:23,00
10:11,00
14.1
 
7
52
00420-02468 Šťastná Kristýna 56
21:56,00
22:10,00
44:05,00
15:53,00
12.2