Napsat dotaz

Břežanská stopa

Výsledková listina - Břežany u Horažďovic (02.11.2019 - 03.11.2019)
Kategorie: CC - CaniCross (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 16 km
 2. kolo
 16 km
 Celkem
 32 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
12
00420-01850 Marešovský Lukáš 58
01:11:02,69
01:12:29,30
02:23:31,99
00:00,00
13.38
 
2
2
00420-02388 Veselá Alena 40
02:03:55,02
02:00:13,17
04:04:08,19
01:40:36,20
7.86
 
                           
Kategorie: MB - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 16 km
 2. kolo
 16 km
 Celkem
 32 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
40
00420-00999 Job Rostislav 40
48:00,86
50:24,03
01:38:24,89
00:00,00
19.51
 
2
21
00420-01459 Alscher Ivan 35
01:19:09,64
01:20:25,31
02:39:34,95
01:01:10,06
12.03
 
                           
Kategorie: MB1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 16 km
 2. kolo
 16 km
 Celkem
 32 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
6
00420-01793 Klíma Lukáš 16
58:46,98
58:32,57
01:57:19,55
00:00,00
16.36
 
2
8
00420-01164 Mullerová Lucie 35
59:55,66
01:04:25,34
02:04:21,00
07:01,45
15.44
 
3
11
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
01:02:21,69
01:03:28,42
02:05:50,11
08:30,56
15.26
 
4
3
00420-01775 Koňáková Dana 35
01:08:15,17
01:13:53,21
02:22:08,38
24:48,83
13.51
 
5
9
00420-01763 Plšek Milan 16
01:12:36,88
01:15:13,78
02:27:50,66
30:31,11
12.99
 
6
7
00420-02079 Tomášková Markéta 40
01:14:34,25
01:15:05,59
02:29:39,84
32:20,29
12.83
 
7
10
00420-01804 Hospr Lukáš 40
01:20:59,55
01:18:46,51
02:39:46,06
42:26,51
12.02
 
8
13
00420-01873 Šoltys Martin 30
01:35:21,80
01:35:37,53
03:10:59,33
01:13:39,78
10.05
 
                           
Kategorie: MSC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 16 km
 2. kolo
 16 km
 Celkem
 32 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
17
00420-02029 Tichá Anna 40
45:53,75
46:24,34
01:32:18,09
00:00,00
20.8
 
2
1
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
57:01,58
01:02:26,51
01:59:28,09
27:10,00
16.07
 
3
5
00420-01833 Ledvinka Bořivoj 40
01:13:28,77
01:14:32,85
02:28:01,62
55:43,53
12.97
 
4
19
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
01:12:57,89
01:19:53,87
02:32:51,76
01:00:33,67
12.56
 
                           
Kategorie: MU - Unlimited spřežení 7 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 16 km
 2. kolo
 16 km
 Celkem
 32 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
16
00420-01599 Kolátor Vít 25
42:07,53
43:32,21
01:25:39,74
00:00,00
22.41
 
2
68
00420-00756 Heller Radek 40
01:06:58,90
01:09:36,00
02:16:34,90
50:55,16
14.06
 
3
14
00420-00276 Kučera Stanislav 57
01:10:49,40
01:14:42,41
02:25:31,81
59:52,07
13.19
 
4
15
00420-02293 Břínek Michal 57
01:20:48,48
01:25:35,62
02:46:24,10
01:20:44,36
11.54
 
                           
Kategorie: MU1 - Unlimited spřežení 7 a více psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 16 km
 2. kolo
 16 km
 Celkem
 32 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
20
00420-01832 Kotiš Jan 40
01:13:11,59
01:14:32,93
02:27:44,52
00:00,00
13
 
2
4
00420-00681 Svoboda Martin
 
01:30:06,79
01:30:58,26
03:01:05,05
33:20,53
10.6