Napsat dotaz

Břežanská stopa

Výsledková listina - Břežany u Horažďovic (02.11.2019 - 03.11.2019)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.8 km
 2. kolo
 6.8 km
 Celkem
 13.6 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
109
00420-01052 Sochor Jiří 25
18:10,24
17:18,15
35:28,39
00:00,00
23
 
2
110
00420-01428 Králová Jana 40
20:08,25
17:19,25
37:27,50
01:59,11
21.78
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.8 km
 2. kolo
 6.8 km
 Celkem
 13.6 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
123
00420-00616 Bebr Anita 35
22:33,10
23:14,98
45:48,08
00:00,00
17.82
 
2
112
00420-02463 Střihavka Vladimír 20
24:34,94
23:30,36
48:05,30
02:17,22
16.97
 
3
118
00420-00321 Brzek Martin 35
31:00,58
32:07,63
01:03:08,21
17:20,13
12.92
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.8 km
 2. kolo
 6.8 km
 Celkem
 13.6 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
127
00420-01659 Dostál Martin 58
14:31,55
14:40,42
29:11,97
00:00,00
27.95
 
2
126
00420-01425 Lorenz Tomáš 35
15:54,81
15:09,93
31:04,74
01:52,77
26.26
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.8 km
 2. kolo
 6.8 km
 Celkem
 13.6 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
107
00420-00675 Heroudková Jiřina 58
16:48,30
17:04,96
33:53,26
00:00,00
24.08
 
2
108
00420-01103 Svačinová Radka 57
17:56,70
17:31,38
35:28,08
01:34,82
23.01
 
3
113
 
Veveričíková Monika SVK
 
27:45,33
27:31,70
55:17,03
21:23,77
14.76
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.8 km
 2. kolo
 6.8 km
 Celkem
 13.6 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
120
00420-01935 Dvořák Jiří 35
21:42,76
19:41,08
41:23,84
00:00,00
19.71
 
2
131
00420-02160 Hutařová Sandra 56
29:09,82
27:27,33
56:37,15
15:13,31
14.41
 
3
111
00420-00378 Vodák Milan 56
30:05,62
27:05,24
57:10,86
15:47,02
14.27
 
4
115
00420-00035 Stejskal Jiří 35
32:32,58
30:37,68
01:03:10,26
21:46,42
12.92
 
5
121
00420-01775 Koňáková Dana 35
38:25,65
37:16,97
01:15:42,62
34:18,78
10.78
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.8 km
 2. kolo
 6.8 km
 Celkem
 13.6 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
128
00420-01191 Němec Vojtěch 35
32:11,26
32:04,13
01:04:15,39
00:00,00
12.7
 
                           
Kategorie: CCJ - CaniCross junioři (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 3.2 km
 2. kolo
 3.2 km
 Celkem
 6.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
84
00420-02609 Bieliková Andrea 40
11:45,58
11:55,14
23:40,72
00:00,00
16.22
 
2
94
00420-02606 Adrle Radek 40
13:19,08
12:05,93
25:25,01
01:44,29
15.11
 
3
93
00420-02592 Andrlová Markéta 40
14:05,35
13:59,73
28:05,08
04:24,36
13.67
 
4
91
00420-02599 Pospíšilová Ida 58
26:41,15
26:45,46
53:26,61
29:45,89
7.19
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.8 km
 2. kolo
 6.8 km
 Celkem
 13.6 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
105
00420-00072 Bielik Jan 40
21:30,53
21:21,15
42:51,68
00:00,00
19.04
 
                           
Kategorie: CCMZ - Canicross mladší žáci 7-11 let a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 0.6 km
 2. kolo
 0.6 km
 Celkem
 1.2 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
85
00420-02567 Heller Matěj 40
02:23,37
02:28,03
04:51,40
00:00,00
14.82
 
2
92
 
Pospíšilová Ema
 
02:48,71
03:00,99
05:49,70
00:58,30
12.35
 
                           
Kategorie: CCSZ - CaniCross starší žáci 12-14 let a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 1.2 km
 2. kolo
 1.2 km
 Celkem
 2.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
80
 
Brozman Stanislav
 
05:03,44
05:18,70
10:22,14
00:00,00
13.89
 
2
82
 
Batovcová Klára
 
05:15,67
05:46,40
11:02,07
00:39,93
13.05
 
3
86
00420-02380 Heller Ladislav 9
06:07,95
05:28,13
11:36,08
01:13,94
12.41
 
4
88
 
Klíma Mikuláš
 
06:43,48
06:15,83
12:59,31
02:37,17
11.09
 
5
81
 
Lusková Barbora
 
07:15,20
07:42,01
14:57,21
04:35,07
9.63
 
6
83
 
Uchytilová Eliška
 
07:30,04
07:29,13
14:59,17
04:37,03
9.61
 
7
87
 
Ledvinková Antonie
 
07:49,53
07:47,66
15:37,19
05:15,05
9.22
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.8 km
 2. kolo
 6.8 km
 Celkem
 13.6 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
102
00420-02212 Myslivcová Markéta 64
26:30,96
25:58,16
52:29,12
00:00,00
15.55
 
2
122
00420-02147 Václavová Linda 64
27:12,39
26:17,45
53:29,84
01:00,72
15.25
 
3
104
00420-02568 Šmůlová Veronika 40
30:01,24
29:03,00
59:04,24
06:35,12
13.81
 
4
103
00420-00707 Bieliková Romana 40
36:45,35
36:00,81
01:12:46,16
20:17,04
11.21
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.8 km
 2. kolo
 6.8 km
 Celkem
 13.6 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
117
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
17:21,72
18:36,85
35:58,57
00:00,00
22.68
 
2
106
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
18:19,55
18:03,53
36:23,08
00:24,51
22.43
 
3
125
00420-02114 Mayer Michal 58
19:21,80
19:14,43
38:36,23
02:37,66
21.14
 
                           
Kategorie: SC21 - Scooter - koloběžka a 1-2 psi - čistokrevní (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.8 km
 2. kolo
 6.8 km
 Celkem
 13.6 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
114
00420-01808 Klímová Veronika 35
21:01,42
19:46,35
40:47,77
00:00,00
20
 
2
119
00420-01936 Dvořáková Karolína 35
26:38,69
25:52,35
52:31,04
11:43,27
15.54
 
3
116
00420-01850 Marešovský Lukáš 58
37:14,66
34:15,72
01:11:30,38
30:42,61
11.41