Napsat dotaz

Hrobská jízda 2019

Výsledková listina - Hrob u Teplic (05.10.2019 - 06.10.2019)
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
67
00420-01599 Kolátor Vít 25
11:57,39
11:40,08
23:37,47
00:00,00
26.41
 
2
66
00420-01599 Kolátor Vít 25
12:45,38
12:30,19
25:15,57
01:38,10
24.7
 
3
57
00420-00999 Job Rostislav 40
13:07,74
12:23,88
25:31,62
01:54,15
24.44
 
4
62
00420-01459 Alscher Ivan 35
19:51,54
20:18,73
40:10,27
16:32,80
15.53
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
50
00420-01014 Habásko Roman 9
12:23,06
13:24,73
25:47,79
00:00,00
24.19
 
2
60
00420-01775 Koňáková Dana 35
14:36,37
14:06,79
28:43,16
02:55,37
21.73
 
3
7
00420-00246 Gurega Petr 9
14:40,33
15:48,91
30:29,24
04:41,45
20.47
 
4
15
00420-01701 Charouz Jaroslav 16
15:33,53
15:05,38
30:38,91
04:51,12
20.36
 
5
1
00420-01837 Kulhánková Kateřina 35
16:37,56
15:21,23
31:58,79
06:11,00
19.51
 
6
65
00420-01763 Plšek Milan 16
16:34,99
16:22,42
32:57,41
07:09,62
18.93
 
7
3
00420-00236 Šindelář Milan 9
16:53,53
18:04,63
34:58,16
09:10,37
17.84
 
8
5
00420-02176 Lukeš Jan 25
18:41,55
18:38,34
37:19,89
11:32,10
16.72
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
78
00420-02218 Pubrdle Lukáš 64
12:09,64
12:06,04
24:15,68
00:00,00
25.72
 
2
48
00420-01425 Lorenz Tomáš 35
12:22,99
12:00,63
24:23,62
00:07,94
25.58
 
3
4
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
12:27,09
12:53,39
25:20,48
01:04,80
24.62
 
4
47
00420-01496 Vacke Ivo 30
13:31,73
12:55,12
26:26,85
02:11,17
23.59
 
5
83
 
Reistetter Roman SVK
 
13:46,19
14:18,76
28:04,95
03:49,27
22.22
 
6
23
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
14:40,79
15:26,36
30:07,15
05:51,47
20.72
 
7
85
00420-02444 Galajda Jan 35
15:20,58
14:50,11
30:10,69
05:55,01
20.68
 
8
24
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
17:26,29
16:52,13
34:18,42
10:02,74
18.19
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
49
00420-01838 Polachová Renata 9
13:00,49
12:34,75
25:35,24
00:00,00
24.39
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
37
00420-01534 Zasadil Roman 20
13:48,55
13:20,56
27:09,11
00:00,00
22.98
 
2
39
00420-02042 Svoboda Jan 65
14:15,49
14:18,56
28:34,05
01:24,94
21.84
 
3
55
00420-01164 Mullerová Lucie 35
14:17,61
14:30,36
28:47,97
01:38,86
21.67
 
4
38
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
14:55,46
14:51,90
29:47,36
02:38,25
20.95
 
5
53
00420-01793 Klíma Lukáš 16
15:42,77
14:20,45
30:03,22
02:54,11
20.76
 
6
79
00420-01832 Kotiš Jan 40
15:38,99
15:24,31
31:03,30
03:54,19
20.09
 
7
51
00420-02079 Tomášková Markéta 40
16:13,93
16:02,64
32:16,57
05:07,46
19.33
 
8
9
00420-01007 Zetek Václav 35
16:05,89
17:06,28
33:12,17
06:03,06
18.79
 
9
8
00420-01705 Paclt Zdeněk 20
16:55,84
17:22,89
34:18,73
07:09,62
18.19
 
10
42
00420-01033 Šoupal Pavel 35
17:46,64
18:41,92
36:28,56
09:19,45
17.11
 
11
10
00420-01835 Zelenková Věra 65
21:39,25
21:01,41
42:40,66
15:31,55
14.62
 
12
52
00420-01804 Hospr Lukáš 40
21:56,57
22:33,86
44:30,43
17:21,32
14.02
 
13
58
00420-01775 Koňáková Dana 35
22:01,71
25:57,52
47:59,23
20:50,12
13
 
14
75
00420-01873 Šoltys Martin 30
24:58,71
23:42,83
48:41,54
21:32,43
12.82
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
2
00420-01944 Svoboda Petr 35
23:35,08
25:02,29
48:37,37
00:00,00
12.83
 
2
71
00420-02284 Soukupová Kateřina 35
23:14,48
25:34,44
48:48,92
00:11,55
12.78
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
11
00420-02542 Fleming Zdeněk 65
25:30,52
26:31,50
52:02,02
00:00,00
11.99
 
2
81
 
Reistetter Roman SVK
 
30:06,31
31:26,80
01:01:33,11
09:31,09
10.14
 
                           
Kategorie: CCMZ - Canicross mladší žáci 7-11 let a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 1.7 km
 2. kolo
 1.7 km
 Celkem
 3.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
35
00420-02072 Zasadilová Tereza 20
07:14,48
07:22,29
14:36,77
00:00,00
13.96
 
2
34
00420-02382 Zasadilová Zuzana 20
08:50,33
09:16,51
18:06,84
03:30,07
11.26
 
                           
Kategorie: CCSZ - CaniCross starší žáci 12-14 let a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 3.5 km
 2. kolo
 3.5 km
 Celkem
 7 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
36
00420-02312 Kučírková Anna 20
19:36,78
15:19,02
34:55,80
00:00,00
12.02
 
2
33
00420-01886 Čurdová Anna 59
24:17,14
22:17,81
46:34,95
11:39,15
9.02
 
3
70
00420-02599 Pospíšilová Ida 58
31:34,27
33:36,37
01:05:10,64
30:14,84
6.44
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
74
00420-00209 Halířová Jarmila 17
18:20,35
18:56,00
37:16,35
00:00,00
16.74
 
2
73
00420-02609 Bieliková Andrea 40
18:51,36
20:03,04
38:54,40
01:38,05
16.04
 
3
17
00420-00502 Dušková Zdeňka 35
24:31,04
25:11,00
49:42,04
12:25,69
12.56
 
4
82
 
Reistetterová Carla SVK
 
26:20,78
27:09,76
53:30,54
16:14,19
11.66
 
5
72
00420-00707 Bieliková Romana 40
28:33,34
30:31,74
59:05,08
21:48,73
10.56
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
45
 
Adamko Mario SVK
 
11:50,73
11:25,81
23:16,54
00:00,00
26.81
 
2
22
00420-02112 Ledvinková Lenka 55
14:29,18
16:03,02
30:32,20
07:15,66
20.43
 
3
16
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
15:23,28
15:27,65
30:50,93
07:34,39
20.23
 
4
64
00420-02128 Herčíková Markéta 64
16:52,27
17:04,88
33:57,15
10:40,61
18.38
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
59
00420-00207 Tobiášek Michal 30
11:40,24
11:01,91
22:42,15
00:00,00
27.49
 
2
61
00420-02502 Vopat Ladislav 64
12:11,33
11:21,71
23:33,04
00:50,89
26.5
 
3
63
00420-02099 Katzer Michal 30
12:06,03
11:51,68
23:57,71
01:15,56
26.04
 
4
46
00420-01496 Vacke Ivo 30
12:23,46
12:32,45
24:55,91
02:13,76
25.03
 
5
44
00420-02345 Ficíková Lucie 30
14:38,75
15:10,34
29:49,09
07:06,94
20.93
 
6
77
00420-02029 Tichá Anna 40
15:56,15
14:22,05
30:18,20
07:36,05
20.59
 
                           
Kategorie: SC21 - Scooter - koloběžka a 1-2 psi - čistokrevní (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
20
00420-02343 Wimmer Jan 16
14:02,80
13:48,78
27:51,58
00:00,00
22.4
 
2
21
00420-01399 Havlíčková Adéla
 
15:33,82
12:52,91
28:26,73
00:35,15
21.94
 
3
25
00420-01761 Kopecký Jan 45
14:42,82
14:02,77
28:45,59
00:54,01
21.7
 
4
54
00420-01808 Klímová Veronika 35
15:28,95
14:52,49
30:21,44
02:29,86
20.56
 
5
56
00420-01721 Muller Lukáš 35
16:45,52
15:42,05
32:27,57
04:35,99
19.22
 
6
13
00420-02496 Němec Lukáš 65
19:02,05
18:32,37
37:34,42
09:42,84
16.61
 
7
18
00420-01798 Fialová Eva 17
19:50,77
18:26,26
38:17,03
10:25,45
16.3
 
8
12
00420-02521 Čabalová Leona 65
19:48,88
19:42,24
39:31,12
11:39,54
15.79
 
9
14
00420-02554 Gráfová Věra 65
19:36,44
20:25,15
40:01,59
12:10,01
15.59
 
10
43
00420-02428 Macounová Veronika 30
20:15,16
20:25,52
40:40,68
12:49,10
15.34
 
11
32
00420-01887 Čurda Maxmilián 59
24:02,75
22:47,16
46:49,91
18:58,33
13.32
 
12
69
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
22:00,36
24:57,15
46:57,51
19:05,93
13.29
 
                           
Kategorie: U - Unlimited spřežení 9 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 5.2 km
 2. kolo
 5.2 km
 Celkem
 10.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
68
00420-00756 Heller Radek 40
17:32,70
16:36,74
34:09,44
00:00,00
18.27