Napsat dotaz

Stochov

Výsledková listina - Stochov U Vodojemu (16.11.2019 - 17.11.2019)
Kategorie: CC - CaniCross (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 14 km
 2. kolo
 14 km
 Celkem
 28 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
9
00420-00072 Bielik Jan 40
46:11,31
46:21,47
01:32:32,78
00:00,00
18.15
 
2
11
00420-01756 Kynclová Zuzana 59
52:04,63
53:20,28
01:45:24,91
12:52,13
15.94
 
3
5
00420-02519 Kubelková Eva 58
55:56,55
57:27,81
01:53:24,36
20:51,58
14.81
 
4
28
00420-02596 Haramulová Lenka 64
01:00:38,78
01:03:42,46
02:04:21,24
31:48,46
13.51
 
5
19
00420-01576 Hanušová Tereza 20
01:03:49,46
01:04:02,57
02:07:52,03
35:19,25
13.14
 
6
13
00420-00707 Bieliková Romana 40
01:19:45,82
01:26:57,53
02:46:43,35
01:14:10,57
10.08
 
                           
Kategorie: MB - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 14 km
 2. kolo
 14 km
 Celkem
 28 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
117
00420-01523 Vrtěl Martin 49
30:23,97
30:57,93
01:01:21,90
00:00,00
27.38
 
2
112
00420-00999 Job Rostislav 40
31:30,76
32:10,02
01:03:40,78
02:18,88
26.38
 
3
119
00420-01052 Sochor Jiří 25
36:25,90
36:54,46
01:13:20,36
11:58,46
22.91
 
4
121
00420-01428 Králová Jana 40
43:00,39
45:30,50
01:28:30,89
27:08,99
18.98
 
5
108
00420-01459 Alscher Ivan 35
01:01:33,83
01:04:07,88
02:05:41,71
01:04:19,81
13.37
 
                           
Kategorie: MB1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 14 km
 2. kolo
 14 km
 Celkem
 28 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
130
00420-01164 Mullerová Lucie 35
42:58,61
45:30,92
01:28:29,53
00:00,00
18.98
 
2
153
00420-01796 Klíma Lukáš 35
42:01,95
46:32,22
01:28:34,17
00:04,64
18.97
 
3
142
00420-02042 Svoboda Jan 65
46:34,61
49:26,48
01:36:01,09
07:31,56
17.5
 
4
147
00420-01832 Kotiš Jan 40
47:45,01
51:25,23
01:39:10,24
10:40,71
16.94
 
5
143
00420-01804 Hospr Lukáš 40
49:13,14
52:26,36
01:41:39,50
13:09,97
16.53
 
6
129
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
52:10,45
51:43,34
01:43:53,79
15:24,26
16.17
 
7
140
00420-01793 Kubín Tomáš 16
50:56,93
54:36,08
01:45:33,01
17:03,48
15.92
 
8
122
00420-00246 Gurega Petr 9
54:24,13
58:25,05
01:52:49,18
24:19,65
14.89
 
9
170
00420-01763 Plšek Milan 16
53:28,10
59:22,17
01:52:50,27
24:20,74
14.89
 
10
148
00420-00486 Kotiš Martin 40
01:01:24,04
01:01:35,24
02:02:59,28
34:29,75
13.66
 
11
175
00420-01873 Šoltys Martin 30
01:09:42,67
01:18:21,25
02:28:03,92
59:34,39
11.35
 
                           
Kategorie: MB2 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 14 km
 2. kolo
 14 km
 Celkem
 28 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
144
00420-01191 Němec Vojtěch 35
01:15:58,42
01:17:36,18
02:33:34,60
00:00,00
10.94
 
2
145
00420-02284 Soukupová Kateřina 35
01:16:55,06
01:20:54,31
02:37:49,37
04:14,77
10.64
 
                           
Kategorie: MBKJ - Bikejöring - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 14 km
 2. kolo
 14 km
 Celkem
 28 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
139
00420-02218 Pubrdle Lukáš 64
33:56,54
35:09,23
01:09:05,77
00:00,00
24.31
 
2
174
00420-00906 Brázda Petr 3
37:07,37
38:23,27
01:15:30,64
06:24,87
22.25
 
3
137
00420-00675 Heroudková Jiřina 58
39:13,25
47:13,52
01:26:26,77
17:21,00
19.43
 
4
158
00420-02279 Bílek Dušan 64
01:13:36,88
01:17:22,42
02:30:59,30
01:21:53,53
11.13
 
                           
Kategorie: MSC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 14 km
 2. kolo
 14 km
 Celkem
 28 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
159
00420-02029 Tichá Anna 40
34:04,79
34:20,67
01:08:25,46
00:00,00
24.55
 
2
149
00420-00211 Roháčková Anna 58
34:17,43
34:55,99
01:09:13,42
00:47,96
24.27
 
3
146
00420-01798 Fialová Eva 17
35:42,16
36:58,36
01:12:40,52
04:15,06
23.12
 
4
135
00420-02301 Kozel Michal 63
36:27,46
36:13,32
01:12:40,78
04:15,32
23.12
 
5
131
00420-01721 Muller Lukáš 35
41:07,73
43:33,40
01:24:41,13
16:15,67
19.84
 
6
164
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
55:03,99
01:02:17,76
01:57:21,75
48:56,29
14.31
 
7
150
00420-01833 Ledvinka Bořivoj 40
56:10,40
01:02:16,28
01:58:26,68
50:01,22
14.18
 
8
102
00420-02460 Schejbal Jakub 16
01:19:32,38
01:21:46,07
02:41:18,45
01:32:52,99
10.41
 
                           
Kategorie: MU - Unlimited spřežení 7 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 14 km
 2. kolo
 14 km
 Celkem
 28 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
160
00420-01599 Kolátor Vít 25
34:45,64
38:12,28
01:12:57,92
00:00,00
23.02
 
                           
Kategorie: MU1 - Unlimited spřežení 7 a více psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 14 km
 2. kolo
 14 km
 Celkem
 28 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
152
00420-01014 Habásko Roman 9
39:27,82
39:53,47
01:19:21,29
00:00,00
21.17
 
2
126
00420-01762 Brůna Zdeněk 16
41:33,33
40:33,18
01:22:06,51
02:45,22
20.46
 
3
172
00420-01837 Kulhánková Kateřina 35
42:36,30
43:07,34
01:25:43,64
06:22,35
19.6
 
4
157
00420-00236 Šindelář Milan 9
56:13,91
54:48,36
01:51:02,27
31:40,98
15.13
 
5
116
00420-00687 Svoboda Martin 16
01:10:06,60
01:13:18,43
02:23:25,03
01:04:03,74
11.71