Napsat dotaz

Stochov

Výsledková listina - Stochov U Vodojemu (16.11.2019 - 17.11.2019)
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.6 km
 2. kolo
 6.6 km
 Celkem
 13.2 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
169
00420-00616 Bebr Anita 35
19:43,05
21:46,46
41:29,51
00:00,00
19.09
 
2
132
00420-02463 Střihavka Vladimír 20
21:03,91
26:33,21
47:37,12
06:07,61
16.63
 
3
120
00420-00321 Brzek Martin 35
28:40,07
31:00,35
59:40,42
18:10,91
13.27
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.6 km
 2. kolo
 6.6 km
 Celkem
 13.2 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
103
00420-00009 Krupička Petr 49
13:24,04
13:31,07
26:55,11
00:00,00
29.42
 
2
161
00420-01425 Lorenz Tomáš 35
15:50,06
15:19,81
31:09,87
04:14,76
25.41
 
3
109
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
22:36,15
21:12,11
43:48,26
16:53,15
18.08
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.6 km
 2. kolo
 6.6 km
 Celkem
 13.2 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
124
00420-02196 Ságnerová Lucie 58
15:15,05
15:44,40
30:59,45
00:00,00
25.56
 
2
176
 
Lakatošová Daniela SVK
 
17:32,19
17:29,38
35:01,57
04:02,12
22.61
 
3
163
00420-02413 Janovská Markéta 35
18:46,07
20:16,71
39:02,78
08:03,33
20.28
 
4
156
00420-02097 Prokopová Marie ml. 56
25:03,37
23:57,04
49:00,41
18:00,96
16.16
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.6 km
 2. kolo
 6.6 km
 Celkem
 13.2 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
171
00420-00207 Tobiášek Mchal 30
13:41,02
13:11,06
26:52,08
00:00,00
29.48
 
2
115
00420-00353 Nešněrová Dagmar 17
14:14,94
14:18,45
28:33,39
01:41,31
27.73
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.6 km
 2. kolo
 6.6 km
 Celkem
 13.2 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
105
00420-01534 Zasadil Roman 20
18:07,00
17:45,59
35:52,59
00:00,00
22.08
 
2
106
00420-01534 Zasadil Roman 20
22:38,51
23:51,48
46:29,99
10:37,40
17.03
 
3
110
00420-02160 Hutařová Sandra 56
26:35,11
27:06,15
53:41,26
17:48,67
14.75
 
4
107
00420-00378 Vodák Milan 56
27:31,90
27:22,60
54:54,50
19:01,91
14.42
 
5
127
 
Veveričíková Monika SVK
 
33:48,00
33:21,62
01:07:09,62
31:17,03
11.79
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.6 km
 2. kolo
 6.6 km
 Celkem
 13.2 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
134
00420-01944 Svoboda Petr 35
37:38,27
35:13,71
01:12:51,98
00:00,00
10.87
 
                           
Kategorie: CCJ - CaniCross junioři (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 3.8 km
 2. kolo
 3.8 km
 Celkem
 7.6 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
3
00420-02312 Kučírková Anna 20
15:38,63
15:25,23
31:03,86
00:00,00
14.68
 
2
1
00420-02072 Zasadilová Tereza 20
16:38,86
15:28,08
32:06,94
01:03,08
14.2
 
3
15
00420-02592 Andrlová Markéta 40
15:45,64
16:32,07
32:17,71
01:13,85
14.12
 
4
25
00420-02599 Pospíšilová Ida 58
36:03,12
31:53,59
01:07:56,71
36:52,85
6.71
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.6 km
 2. kolo
 6.6 km
 Celkem
 13.2 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
26
00420-01791 Sudek Milan 20
21:55,38
23:28,36
45:23,74
00:00,00
17.45
 
2
29
00420-01185 Burián Jan 58
26:21,80
27:31,82
53:53,62
08:29,88
14.7
 
3
14
00420-01449 Ružička Petr 58
26:56,27
28:13,56
55:09,83
09:46,09
14.36
 
4
4
00420-01925 Urbánek Jiří 20
31:53,27
36:43,31
01:08:36,58
23:12,84
11.54
 
5
10
00420-02530 Polívka Štěpán 66
34:59,26
35:11,64
01:10:10,90
24:47,16
11.29
 
                           
Kategorie: CCMZ - CaniCross mladší žáci 7-11 let a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 0.7 km
 2. kolo
 0.7 km
 Celkem
 1.4 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
21
 
Klíma Mikuláš
 
02:12,04
02:14,24
04:26,28
00:00,00
18.93
 
2
30
00420-02380 Heller Ladislav 9
02:22,72
02:20,58
04:43,30
00:17,02
17.79
 
3
2
00420-02382 Zasadilová Zuzana 20
02:12,35
02:35,99
04:48,34
00:22,06
17.48
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.6 km
 2. kolo
 6.6 km
 Celkem
 13.2 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
32
00420-00502 Dušková Zdena 35
31:37,59
31:51,69
01:03:29,28
00:00,00
12.47
 
2
22
00420-02413 Janovská Markéta 35
32:24,84
34:57,97
01:07:22,81
03:53,53
11.75
 
3
24
00420-02535 Vočadlová Tereza 66
32:44,67
34:49,81
01:07:34,48
04:05,20
11.72
 
4
23
00420-02537 Zábranská Kristýna 66
34:53,20
34:17,50
01:09:10,70
05:41,42
11.45
 
5
27
00420-01749 Páslerová Jana 20
34:47,70
34:56,21
01:09:43,91
06:14,63
11.36
 
6
17
00420-01834 Ledvinková Julie 40
42:10,03
45:42,28
01:27:52,31
24:23,03
9.01
 
7
7
00420-02618 Šindelářová Jiřina 9
44:23,36
45:54,16
01:30:17,52
26:48,24
8.77
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.6 km
 2. kolo
 6.6 km
 Celkem
 13.2 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
104
00420-01139 Štěpánková Martina 62
13:53,74
14:09,13
28:02,87
00:00,00
28.24
 
2
178
00420-01150 Smrčka Petr 58
17:14,35
16:40,16
33:54,51
05:51,64
23.36
 
3
138
00420-01449 Růžička Petr 58
16:34,41
17:20,92
33:55,33
05:52,46
23.35
 
4
136
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
17:32,94
18:43,42
36:16,36
08:13,49
21.83
 
5
177
00420-01185 Burian Jan ml. 58
19:09,33
20:17,22
39:26,55
11:23,68
20.08
 
6
162
00420-01609 Kocvrliková Hana 66
31:26,89
32:24,33
01:03:51,22
35:48,35
12.4
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.6 km
 2. kolo
 6.6 km
 Celkem
 13.2 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
179
00420-02345 Ficíková Lucie 30
19:13,00
20:26,44
39:39,44
00:00,00
19.97
 
                           
Kategorie: SC21 - Scooter - koloběžka a 1-2 psi - čistokrevní (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 6.6 km
 2. kolo
 6.6 km
 Celkem
 13.2 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
133
00420-01699 Havlíčková Adéla 16
16:56,34
19:07,32
36:03,66
00:00,00
21.96
 
2
123
00420-02343 Wimmer Jan 16
18:09,87
18:07,12
36:16,99
00:13,33
21.83
 
3
154
00420-01808 Klímová Veronika 35
18:45,47
19:55,43
38:40,90
02:37,24
20.47
 
4
168
00420-01882 Pechánková Dita 30
19:02,11
21:00,88
40:02,99
03:59,33
19.78
 
5
151
00420-01929 Hrabalová Pavlína 3
20:20,99
19:59,63
40:20,62
04:16,96
19.63
 
6
128
00420-02503 Bredo Artem 65
23:58,56
25:22,72
49:21,28
13:17,62
16.05
 
7
125
00420-01936 Dvořáková Karolína 35
25:07,62
24:35,19
49:42,81
13:39,15
15.93
 
8
141
00420-02625 Macoun Jakub 30
26:10,65
28:53,49
55:04,14
19:00,48
14.38
 
9
166
00420-01886 Čurdová Anna 59
31:25,97
29:33,43
01:00:59,40
24:55,74
12.99
 
10
155
00420-02096 Prokopová Marie 56
31:31,90
34:56,17
01:06:28,07
30:24,41
11.92
 
11
165
00420-01887 Čurda Maxmilián 59
51:30,84
28:43,76
01:20:14,60
44:10,94
9.87