Napsat dotaz

FITMIN Lesná 2019

Výsledková listina - Lesná v Krušných horách (09.02.2019 - 10.02.2019)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 13 km
 2. kolo
 13 km
 Celkem
 26 km
OdstupRychlost
1
35
 
Lukasz Paczynsky PL
 
32:36,70
31:33,20
01:04:09,90
00:00,00
 
2
27
00420-00999 Rostislav Job 40
33:39,40
32:54,60
01:06:34,00
02:24,10
 
3
30
00420-01428 Jana Králová 40
41:34,90
39:48,90
01:21:23,80
17:13,90
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 13 km
 2. kolo
 13 km
 Celkem
 26 km
OdstupRychlost
1
25
00420-01014 Roman Habásko 9
34:55,20
34:27,70
01:09:22,90
00:00,00
 
2
29
00420-01164 Lucie Müllerová 35
46:03,30
44:55,70
01:30:59,00
21:32,10
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 9.2 km
 2. kolo
 9.2 km
 Celkem
 18.4 km
OdstupRychlost
1
9
00420-00215 Suchý Jiří 58
18:23,10
17:53,50
36:16,60
00:00,00
 
2
11
00420-01687 Jiří Mencák 20
18:23,40
17:55,20
36:18,60
00:02,00
 
3
31
00420-00207 Michal Tobiášek 30
19:34,20
19:32,20
39:06,40
02:49,80
 
4
32
00420-02099 Michal Katzer 30
20:34,50
19:30,90
40:05,40
03:48,80
 
5
16
00420-01729 Kateřina Bluchová 58
23:31,00
21:33,90
45:04,90
08:48,30
 
6
10
00420-01339 Vlastimil Keltner 58
26:13,00
25:41,60
51:54,60
15:38,00
 
7
3
00420-01656 Tomáš halada 58
31:23,40
00:0D,NF
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 9.2 km
 2. kolo
 9.2 km
 Celkem
 18.4 km
OdstupRychlost
1
28
00420-01804 Ondřej Stejskal 40
31:34,15
30:58,74
01:02:32,89
00:00,00
 
2
36
00420-00616 Anita Bebr 35
31:35,00
00:0D,NF
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: SKJ2 - Skijöring s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 12.6 km
 2. kolo
 12.6 km
 Celkem
 25.2 km
OdstupRychlost
1
26
00420-00267 Marie Ševelová 58
27:58,70
26:28,40
54:27,10
00:00,00
 
2
38
00420-01461 Nicole Marešová 58
32:33,70
26:33,20
59:06,90
04:39,80
 
3
18
00420-02378 Lucie Šimáňová 64
30:57,00
32:13,30
01:03:10,30
08:43,20
 
4
22
00420-00795 Eva Valentová 64
32:39,70
31:55,00
01:04:34,70
10:07,60
 
5
6
00420-02195 Petr Vít 35
43:17,50
42:30,40
01:25:47,90
31:20,80
 
6
40
00420-01999 Markéta Hojná 56
37:57,10
00:0D,NF
00:00,00
00:00,00
 
                   
Třída: SKJ1M - Skijöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 12.6 km
 2. kolo
 12.6 km
 Celkem
 25.2 km
OdstupRychlost
1
17
00420-01267 Libor Sovák 56
27:33,90
27:27,10
55:01,00
00:00,00
 
2
12
00420-02189 Pavel Pischek 64
29:31,70
27:17,30
56:49,00
01:48,00
 
3
34
00420-01449 Petr Růžička 58
31:39,90
30:55,70
01:02:35,60
07:34,60
 
4
33
 
Mario Adamko SVK
 
34:13,50
31:06,60
01:05:20,10
10:19,10
 
5
41
00420-01659 Martin Dostál 58
34:25,50
32:54,20
01:07:19,70
12:18,70
 
6
1
00420-01425 Tomáš Lorenz 35
35:49,40
32:50,10
01:08:39,50
13:38,50
 
7
4
00420-01267 Dočekal Milan 56
36:58,30
34:22,00
01:11:20,30
16:19,30
 
8
2
00420-02444 Jan Galajda 35
45:28,70
42:23,00
01:27:51,70
32:50,70
 
                   
Třída: SKJ1W - Skijöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 12.6 km
 2. kolo
 12.6 km
 Celkem
 25.2 km
OdstupRychlost
1
8
00420-01139 Martina Štěpánková 49
26:35,80
26:00,90
52:36,70
00:00,00
 
2
19
00420-01829 Michaela Srchová 58
31:52,00
30:33,90
01:02:25,90
09:49,20
 
3
14
00420-01998 Blanka Jedličková 58
40:56,40
39:57,70
01:20:54,10
28:17,40
 
4
37
00420-01798 Eva Fialová 17
45:40,90
45:07,10
01:30:48,00
38:11,30
 
5
43
00420-02126 Tereza Havlíčková 64
49:10,80
48:24,00
01:37:34,80
44:58,10