Napsat dotaz

Ježdění na Valše 2018

Výsledková listina - Louka u Olešnice (22.09.2018 - 23.09.2018)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 3.9 km
 2. kolo
 3.9 km
 Celkem
 7.8 km
OdstupRychlost
1
32
00420-01523 Vrtěl Martin 58
11:38,26
11:29,70
23:07,96
00:00,00
 
2
31
00420-01523 Vrtěl Martin 58
11:49,30
11:59,76
23:49,06
00:41,10
 
3
25
 
Pajak Tomasz POL
 
12:12,11
13:05,09
25:17,20
02:09,24
 
4
8
00420-01648 Tkadlec Vladimír 63
14:38,30
13:27,58
28:05,88
04:57,92
 
5
33
00420-00011 Levíčková Helena Ing 49
15:13,22
16:15,73
31:28,95
08:20,99
 
6
9
00420-01695 Twardek Tomáš 63
24:31,77
23:41,29
48:13,06
25:05,10
 
7
10
00420-00423 Hurych Jaromír 20
25:19,67
25:26,39
50:46,06
27:38,10
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 3.9 km
 2. kolo
 3.9 km
 Celkem
 7.8 km
OdstupRychlost
1
20
00420-02099 Katzer Michal 30
10:46,67
11:42,61
22:29,28
00:00,00
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 3.9 km
 2. kolo
 3.9 km
 Celkem
 7.8 km
OdstupRychlost
1
14
 
Dučák Marcel SVK
 
09:48,45
09:54,30
19:42,75
00:00,00
 
2
12
00420-02294 Rec Vlastimil 64
09:59,75
09:46,32
19:46,07
00:03,32
 
3
15
 
Dučák Marcel SVK
 
10:22,39
10:26,61
20:49,00
01:06,25
 
                   
Třída: BKJW - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 3.9 km
 2. kolo
 3.9 km
 Celkem
 7.8 km
OdstupRychlost
1
13
00420-01382 Tomášková Jana 62
11:12,52
11:00,61
22:13,13
00:00,00
 
2
11
00420-02196 Ságnerová Lucie 58
11:23,18
10:53,73
22:16,91
00:03,78
 
3
18
00420-02236 Rabelová Petra 42
11:48,80
11:50,95
23:39,75
01:26,62
 
4
22
00420-00795 Valentová Eva 64
12:19,98
12:34,09
24:54,07
02:40,94
 
5
23
00420-01431 Valentova Vendula 16
13:11,39
12:37,29
25:48,68
03:35,55
 
6
26
 
Pajak Zuzia POL
 
14:31,67
14:09,29
28:40,96
06:27,83
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 3.9 km
 2. kolo
 3.9 km
 Celkem
 7.8 km
OdstupRychlost
1
19
00420-00207 Tobiášek Michal 30
09:58,20
10:03,58
20:01,78
00:00,00
 
2
27
 
Pajak Zuzia POL
 
12:28,01
11:52,83
24:20,84
04:19,06
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 3.9 km
 2. kolo
 3.9 km
 Celkem
 7.8 km
OdstupRychlost
1
45
00420-02377 Straka Zdeněk 64
10:25,20
10:24,26
20:49,46
00:00,00
 
2
1
00420-01879 Strašáková Monika 30
11:36,01
11:13,36
22:49,37
01:59,91
 
3
37
00420-02100 Beran Ladislav 30
12:15,45
11:49,09
24:04,54
03:15,08
 
4
2
 
Kotuliaková Mary SVK
 
12:44,26
12:24,36
25:08,62
04:19,16
 
5
21
00420-02040 Mánková Lea 30
12:43,01
12:27,29
25:10,30
04:20,84
 
6
41
00420-02261 Sedlák Radek 58
12:56,57
12:44,95
25:41,52
04:52,06
 
7
3
00420-02044 Zbořil Jan 3
13:46,32
14:15,67
28:01,99
07:12,53
 
8
30
00420-02439 Václavíková Světlana 30
20:09,26
18:48,83
38:58,09
18:08,63
 
9
5
00420-02411 Rafajová Alena 42
23:25,76
25:42,51
49:08,27
28:18,81
 
10
42
00420-02052 Svobodová Petra 30
25:35,01
24:37,09
50:12,10
29:22,64
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 3.9 km
 2. kolo
 3.9 km
 Celkem
 7.8 km
OdstupRychlost
1
7
00420-01480 Fochler Petr 62
13:32,36
13:45,09
27:17,45
00:00,00
 
2
17
00420-01791 Sudek Milan 20
14:12,70
14:19,26
28:31,96
01:14,51
 
3
35
00420-01116 Chovanec Michal
 
17:45,30
17:35,61
35:20,91
08:03,46
 
4
38
00420-02100 Beran Ladislav 30
17:52,18
18:00,32
35:52,50
08:35,05
 
5
28
00420-01649 Fučík David 16
23:52,98
22:47,61
46:40,59
19:23,14
 
                   
Třída: CCW - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 3.9 km
 2. kolo
 3.9 km
 Celkem
 7.8 km
OdstupRychlost
1
43
00420-02147 Václavová Linda 64
17:09,51
17:16,22
34:25,73
00:00,00
 
2
39
00420-02193 Šrůtková Adéla
 
17:19,89
18:12,86
35:32,75
01:07,02
 
3
16
00420-01749 Páslerová Jana 20
22:12,30
22:10,06
44:22,36
09:56,63
 
4
24
00420-00795 Valentová Eva 64
29:12,70
31:05,20
01:00:17,90
25:52,17