Napsat dotaz

EDUARDŮV SPRINT

Výsledková listina - Abertamy (12.01.2019 - 13.01.2019)
Třída: U - Spřežení 9 a více psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 8.9 km
 2. kolo
 8.9 km
 Celkem
 17.8 km
OdstupRychlost
1
27
00420-01459 Alscher Ivan 35
01:44:01,07
01:40:00,14
03:24:01,21
00:00,00
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 8.9 km
 2. kolo
 8.9 km
 Celkem
 17.8 km
OdstupRychlost
1
3
00420-00321 Brzek Martin 35
42:59,47
41:59,34
01:24:58,81
00:00,00
 
                   
Třída: B - Spřežení 5-6 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 8.9 km
 2. kolo
 8.9 km
 Celkem
 17.8 km
OdstupRychlost
1
1
00420-01725 Gregor Zdeněk 57
29:52,14
28:55,24
58:47,38
00:00,00
 
                   
Třída: B1 - Spřežení 5-6 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 8.9 km
 2. kolo
 8.9 km
 Celkem
 17.8 km
OdstupRychlost
1
10
 
Priebe Ronny GER
 
55:56,17
47:30,26
01:43:26,43
00:00,00
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 8.9 km
 2. kolo
 8.9 km
 Celkem
 17.8 km
OdstupRychlost
1
6
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
24:56,64
22:16,07
47:12,71
00:00,00
 
2
24
00420-00207 Tobiášek Michal 30
26:51,43
23:00,34
49:51,77
02:39,06
 
3
25
00420-02099 Katzer Michal 30
35:17,47
27:25,37
01:02:42,84
15:30,13
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 8.9 km
 2. kolo
 8.9 km
 Celkem
 17.8 km
OdstupRychlost
1
9
00420-00616 Bebr Anita 35
39:09,41
36:50,45
01:15:59,86
00:00,00
 
2
38
 
Stawowczyk Waldemar
 
42:39,34
37:17,34
01:19:56,68
03:56,82
 
3
34
00420-01873 Šoltys Martin 30
54:14,34
52:39,47
01:46:53,81
30:53,95
 
4
12
00420-00035 Stejskal Jiří 35
59:08,32
59:26,19
01:58:34,51
42:34,65
 
                   
Třída: SKJ2W - Skijöring s jedním až dvěma psy - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 8.9 km
 2. kolo
 8.9 km
 Celkem
 17.8 km
OdstupRychlost
1
13
00420-01798 Fialová Eva 17
38:21,60
40:48,37
01:19:09,97
00:00,00
 
2
23
00420-02428 Macounová Veronika 30
40:21,46
40:01,62
01:20:23,08
01:13,11
 
                   
Třída: SKJ1M - Skijöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 8.9 km
 2. kolo
 8.9 km
 Celkem
 17.8 km
OdstupRychlost
1
33
00420-02019 Sovák Libor 58
24:38,42
22:08,34
46:46,76
00:00,00
 
2
21
00420-01425 Lorenz Tomáš 35
29:32,18
28:13,41
57:45,59
10:58,83
 
3
36
00420-02194 Laube Zbyněk 35
30:19,34
29:13,61
59:32,95
12:46,19
 
4
37
00420-02444 Galajda Jan 35
37:16,54
39:24,31
01:16:40,85
29:54,09