Napsat dotaz

EDURDŮV MID

Výsledková listina - Abertamy areál T.S. (12.01.2019 - 13.01.2019)
Kategorie: MB - Spřežení do 6 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 34.2 km
 2. kolo
 17.1 km
 3. kolo
 34.2 km
 Celkem
 85.5 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
8
00420-01052 Sochor Jiří 25
01:59:28,00
00:0D,NS
02:00:12,00
00:0D,NS
00:00,00
0
 
2
32
00420-02051 Pfeifer Erik 25
02:00:13,00
00:0D,NS
02:07:25,00
00:0D,NS
00:00,00
0
 
3
4
00420-01428 Králová Jana 40
02:10:53,00
00:0D,NS
02:15:16,00
00:0D,NS
00:00,00
0
 
4
29
00420-00999 Job Rostislav 40
02:24:47,00
00:0D,NS
02:19:50,00
00:0D,NS
00:00,00
0
 
5
30
00420-00707 Bieliková Romana 40
02:59:41,00
00:0D,NS
02:57:57,00
00:0D,NS
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: MB1 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 34.2 km
 2. kolo
 17.1 km
 3. kolo
 34.2 km
 Celkem
 85.5 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
14
00420-00246 Gurega Petr 9
02:28:57,00
01:22:32,00
02:29:26,00
06:20:55,00
00:00,00
13.47
 
2
26
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
03:39:36,00
01:45:55,00
02:59:53,00
08:25:24,00
02:04:29,00
10.15
 
3
28
00420-02042 Svoboda Jan 65
02:51:03,00
00:0D,NS
02:40:52,00
00:0D,NS
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: MB2 - Spřežení do 6 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 34.2 km
 2. kolo
 17.1 km
 3. kolo
 34.2 km
 Celkem
 85.5 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
5
00420-02160 Hutařová Sandra 56
03:45:20,00
02:14:57,00
03:53:24,00
09:53:41,00
00:00,00
8.64
 
                           
Kategorie: MSKJ2 - Skijöring - běžec na lyžích a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 34.2 km
 2. kolo
 8.9 km
 3. kolo
 34.2 km
 Celkem
 77.3 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
5
00420-02029 Tichá Anna 40
02:16:42,00
36:17,00
02:15:07,00
05:08:06,00
00:00,00
16.65
 
2
35
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
03:20:29,00
58:55,00
03:38:24,00
07:57:48,00
02:49:42,00
10.74
 
                           
Kategorie: MU - Unlimited spřežení 7 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 34.2 km
 2. kolo
 17.1 km
 3. kolo
 34.2 km
 Celkem
 85.5 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
31
00420-01255 Pfeifer Pavel 25
01:35:25,00
00:0D,NS
01:34:58,00
00:0D,NS
00:00,00
0
 
                           
Kategorie: MU1 - Unlimited spřežení 7 a více psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 34.2 km
 2. kolo
 17.1 km
 3. kolo
 34.2 km
 Celkem
 85.5 km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
19
00420-01014 Habásko Roman 9
02:16:19,00
01:16:06,00
02:06:11,00
05:38:36,00
00:00,00
15.15
 
2
7
00420-01837 Kulhánková Kateřina 35
02:16:35,00
01:19:51,00
02:15:11,00
05:51:37,00
13:01,00
14.59
 
3
2
00420-00022 Novotný Roman 57
02:17:50,00
01:21:13,00
02:25:15,00
06:04:18,00
25:42,00
14.08
 
4
17
00420-01793 Klíma Lukáš 16
02:33:39,00
01:22:32,00
02:22:49,00
06:19:00,00
40:24,00
13.54
 
5
16
00420-00236 Šindelář Milan 9
02:32:09,00
01:20:21,00
02:44:13,00
06:36:43,00
58:07,00
12.93
 
6
18
00420-01164 Mullerová Lucie 35
02:36:41,00
01:31:00,00
02:47:30,00
06:55:44,00
01:17:08,00
12.34
 
7
20
00420-00423 Hurych Jaromír 20
03:55:04,00
02:07:57,00
00:0D,NF
00:0D,NF
00:00,00
0