Napsat dotaz

Boršice (09.11.1996 - 10.11.1996)

Výsledková listina - Boršice (09.11.1996 - 10.11.1996)
Třída: U1 - Spřežení 9 a více psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 0 km
 2. kolo
 0 km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
21
00420-00861 Henychová Jana 20
20:17,92
22:08,94
42:26,86
00:00,00
 
                   
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 0 km
 2. kolo
 0 km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
1
00420-01007 Zetek Václav 35
16:53,37
14:06,96
31:00,33
00:00,00
 
2
2
00420-01428 Zetková Jana 40
19:02,32
17:04,37
36:06,69
05:06,36
 
3
22
 
Lovette Rodney
 
21:37,49
19:16,35
40:53,84
09:53,51
 
4
47
00420-00236 Šindelář Milan 9
26:46,90
24:00,75
50:47,65
19:47,32
 
                   
Třída: A1 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 0 km
 2. kolo
 0 km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
17
00420-01014 Habásko Roman 9
13:41,28
14:04,87
27:46,15
00:00,00
 
2
29
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
15:58,57
14:52,25
30:50,82
03:04,67
 
3
61
00420-00368 Škoda Martin 17
16:11,76
15:59,35
32:11,11
04:24,96
 
4
57
00420-00567 Čurda Milan 59
17:12,20
16:51,11
34:03,31
06:17,16
 
5
20
00420-01534 Zasadil Roman 20
17:46,97
17:04,49
34:51,46
07:05,31
 
6
12
00420-01046 Fialová Marie 17
17:31,02
18:46,90
36:17,92
08:31,77
 
7
11
00420-00767 Brzková Klára 35
16:54,75
21:30,16
38:24,91
10:38,76
 
8
32
00420-01223 Kronus Roman 55
22:49,91
20:07,07
42:56,98
15:10,83
 
9
43
00420-01459 Alscher Ivan 35
22:23,12
21:19,74
43:42,86
15:56,71
 
10
23
00420-01164 Wegnerová Lucie 35
22:21,45
21:41,11
44:02,56
16:16,41
 
11
15
00420-01499 Guregová Romana 9
21:22,77
22:50,32
44:13,09
16:26,94
 
12
19
00420-00351 Kmochová Vanda 17
25:19,06
27:45,84
53:04,90
25:18,75
 
13
53
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
34:46,44
26:40,92
01:01:27,36
33:41,21
 
                   
Třída: A2 - Spřežení do 8 psů uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 0 km
 2. kolo
 0 km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
9
00420-00542 Janko Ota 25
30:52,47
30:28,12
01:01:20,59
00:00,00
 
                   
Třída: C - Spřežení 3-4 psi
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 0 km
 2. kolo
 0 km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
62
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
12:49,18
11:32,85
24:22,03
00:00,00
 
2
63
 
Krohová Monika
 
21:25,23
19:10,46
40:35,69
16:13,66
 
                   
Třída: C1 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro SH
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 0 km
 2. kolo
 0 km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
66
00420-01646 Hladovec Pavel 35
17:25,82
16:55,13
34:20,95
00:00,00
 
2
8
00420-00616 Mikutová Anita 35
18:01,49
18:49,91
36:51,40
02:30,45
 
3
48
00420-01051 Tomášek Miloš 40
19:09,32
19:39,00
38:48,32
04:27,37
 
4
27
00420-00502 Dušková Zdeňka 35
18:47,95
22:51,58
41:39,53
07:18,58
 
5
34
00420-01705 Paclt Zdeněk 20
21:36,64
24:28,94
46:05,58
11:44,63
 
6
42
00420-01167 Svoboda Jaroslav
 
24:31,55
23:16,09
47:47,64
13:26,69
 
7
44
00420-00378 Vodák Milan 56
26:16,87
23:02,14
49:19,01
14:58,06
 
8
5
 
Baltiar Milan
 
25:04,98
24:48,71
49:53,69
15:32,74
 
9
14
00420-01695 Twardek Tomáš 63
31:44,23
21:45,73
53:29,96
19:09,01
 
10
4
00420-01318 Lovětínský Milan 35
27:43,32
29:07,14
56:50,46
22:29,51
 
                   
Třída: C2 - Spřežení 3-4 psi uzavřené pro GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 0 km
 2. kolo
 0 km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
70
00420-01437 Kelemen Ota
 
23:17,47
23:49,25
47:06,72
00:00,00
 
2
50
00420-01275 Vraštil Vladimír 59
22:16,78
25:44,41
48:01,19
00:54,47
 
3
40
 
Slepička Martin
 
25:35,06
27:22,67
52:57,73
05:51,01
 
4
41
00420-01109 Pešková Alena 20
30:21,84
27:21,15
57:42,99
10:36,27
 
5
3
00420-00241 Šťastný Václav 9
39:53,49
38:22,53
01:18:16,02
31:09,30
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 0 km
 2. kolo
 0 km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
71
00420-00765 Schwoma Michal 58
11:14,51
11:29,77
22:44,28
00:00,00
 
2
65
 
Lněnička Michal
 
12:38,46
13:10,92
25:49,38
03:05,10
 
3
69
 
Šafránek Daniel
 
12:27,99
15:29,58
27:57,57
05:13,29
 
4
37
00420-01612 Čechura Lukáš 58
14:23,97
16:20,32
30:44,29
08:00,01
 
5
33
 
Krátký Jindřich
 
17:19,02
21:04,85
38:23,87
15:39,59
 
6
26
 
Weigert Miloš
 
19:39,41
20:31,23
40:10,64
17:26,36
 
7
24
00420-01721 Muller Lukáš 35
19:33,07
21:16,87
40:49,94
18:05,66
 
8
49
 
David Jan
 
23:16,04
27:27,16
50:43,20
27:58,92
 
9
16
00420-00246 Gurega Petr 9
25:57,48
27:39,75
53:37,23
30:52,95
 
                   
Třída: BKJŽ - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 0 km
 2. kolo
 0 km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
38
00420-01461 Marešová Nicole 58
12:05,17
11:42,44
23:47,61
00:00,00
 
2
18
 
Smolíková Alena
 
16:59,00
17:39,76
34:38,76
10:51,15
 
3
58
 
Čurdová Barbora
 
28:19,71
25:48,80
54:08,51
30:20,90
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 0 km
 2. kolo
 0 km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
56
00420-00207 Tobiášek Michal 30
12:28,40
11:54,98
24:23,38
00:00,00
 
2
45
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
16:55,85
15:15,97
32:11,82
07:48,44
 
3
55
 
Valtrová Iva
 
22:25,59
24:01,76
46:27,35
22:03,97
 
4
35
00420-01264 Kronusová Jana 55
23:54,69
24:05,37
48:00,06
23:36,68
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 0 km
 2. kolo
 0 km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
46
00420-00644 Suchá Linda
 
15:10,72
15:33,88
30:44,60
00:00,00
 
2
54
00420-00212 Šarkovský Pavel 59
16:51,81
16:25,16
33:16,97
02:32,37
 
3
64
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
19:31,92
19:07,82
38:39,74
07:55,14
 
4
59
00420-00706 Bielik Antonín 40
20:55,73
22:23,47
43:19,20
12:34,60
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 0 km
 2. kolo
 0 km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
98
00420-00215 Suchý Jiři 58
17:29,14
17:33,53
35:02,67
00:00,00
 
2
83
00420-01444 Erbs Dušan 62
17:33,03
17:34,16
35:07,19
00:04,52
 
3
91
00420-01497 Cipro Šimon 30
18:53,17
18:47,55
37:40,72
02:38,05
 
4
95
00420-01656 Halada Tomáš 36
18:57,65
18:55,14
37:52,79
02:50,12
 
5
94
00420-00072 Bielik Jan 40
19:09,78
18:46,10
37:55,88
02:53,21
 
6
68
 
Homolka Rudolf
 
20:22,59
20:06,87
40:29,46
05:26,79
 
7
88
00420-01185 Burian Jan 58
20:55,67
21:04,99
42:00,66
06:57,99
 
8
84
00420-01531 Hakl Daniel 58
20:59,18
21:35,37
42:34,55
07:31,88
 
9
80
00420-01185 Burian Jan ml. 58
23:59,28
23:51,26
47:50,54
12:47,87
 
10
82
 
Beneda Radek
 
28:15,78
26:00,59
54:16,37
19:13,70
 
11
96
00420-00353 Nešněra Jiří 17
35:17,09
37:15,29
01:12:32,38
37:29,71
 
                   
Třída: CCŽ - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 0 km
 2. kolo
 0 km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
92
00420-00209 Halířová Jarmila 17
19:29,54
19:16,95
38:46,49
00:00,00
 
2
81
00420-00502 Dušková Zdena 35
25:08,49
25:07,35
50:15,84
11:29,35
 
3
87
00420-00675 Heroudková Jiřina 58
25:18,75
26:09,82
51:28,57
12:42,08
 
                   
Třída: SC11 - Scooter s jedním psem uzavřené pro SH, GP, AM, S
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 0 km
 2. kolo
 0 km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
51
00420-00843 Kubelka JIří 59
16:33,34
16:23,57
32:56,91
00:00,00
 
2
52
 
Kubelka JIří
 
17:14,76
16:02,27
33:17,03
00:20,12
 
3
6
00420-01700 Charouz Ondřej 16
17:59,88
17:39,51
35:39,39
02:42,48
 
4
28
00420-00821 Petruželka Milan 20
18:44,77
18:46,57
37:31,34
04:34,43
 
5
30
00420-01704 Pacltová Marie 20
19:10,41
19:09,56
38:19,97
05:23,06
 
6
10
00420-01694 Tůma Roman 36
19:29,69
19:50,26
39:19,95
06:23,04
 
7
31
 
Jaček Jan
 
18:09,92
21:10,11
39:20,03
06:23,12
 
8
7
00420-01701 Charouz Jaroslav 16
20:08,75
20:02,20
40:10,95
07:14,04
 
9
60
00420-00707 Bieliková Romana 40
25:33,61
23:47,97
49:21,58
16:24,67
 
10
25
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
24:28,69
25:22,65
49:51,34
16:54,43
 
11
67
 
Wolkmannová Jarmila
 
28:00,17
26:36,75
54:36,92
21:40,01
 
12
13
 
Fialová Eva
 
30:05,20
32:40,91
01:02:46,11
29:49,20