Napsat dotaz

Ježdění na Valše 2017

Výsledková listina - Louka u Olešnice (23.09.2017 - 24.09.2017)
Třída: A - Spřežení do 8 psů
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
33
00420-01523 Vrtěl Martin - CARNILOVE Team 11
12:06,22
11:30,39
23:36,61
00:00,00
 
2
34
 
Ptaœ £ukasz
PL
11:47,82
12:21,70
24:09,52
00:32,91
 
3
41
00420-01613 Urbančík Martin 63
12:50,36
11:52,13
24:42,49
01:05,88
 
4
54
 
Ptaœ Monika
PL
13:05,57
12:27,48
25:33,05
01:56,44
 
5
42
 
Paj¹k Tomasz
PL
18:35,80
15:37,54
34:13,34
10:36,73
 
6
49
00420-00011 Levíčková Helena 49
17:04,09
17:49,41
34:53,50
11:16,89
 
7
39
00420-01695 Twardek Tomáš 63
23:49,82
23:07,51
46:57,33
23:20,72
 
8
38
00420-00423 Hurych Jaromír 20
26:24,61
22:44,89
49:09,50
25:32,89
 
                   
Třída: BKJM - Bikejöring s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
21
00420-01939 Klár Martin 30
09:53,86
10:17,22
20:11,08
00:00,00
 
2
36
00420-01939 Klár Martin 30
10:28,26
10:38,98
21:07,24
00:56,16
 
3
37
00420-01824 Děrgel Pavel
 
11:04,54
10:55,98
22:00,52
01:49,44
 
4
1
00420-01116 Chovanec Michal 49
11:50,11
11:50,89
23:41,00
03:29,92
 
                   
Třída: BKJŽ - Bikejöring s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
3
00420-00587 Pekárková Vendula 30
10:50,48
11:21,95
22:12,43
00:00,00
 
2
7
00420-01823 Děrglová Eliška
 
12:56,98
13:00,20
25:57,18
03:44,75
 
3
6
00420-01993 Ulmanová Adéla 63
15:55,57
17:17,64
33:13,21
11:00,78
 
                   
Třída: SC2 - Scooter s jedním až dvěma psy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
11
00420-01726 Kolář Petr 3
11:58,32
12:43,70
24:42,02
00:00,00
 
2
10
00420-01761 Kopecký Jan 45
12:59,48
13:51,48
26:50,96
02:08,94
 
3
13
00420-02085 Prokešová Ivana 63
14:58,51
17:29,89
32:28,40
07:46,38
 
4
14
 
Paj¹k Zuzana
PL
13:38,92
28:49,07
42:27,99
17:45,97
 
                   
Třída: SC1 - Scooter s jedním psem
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
18
 
Zupanič Patrik
SLO
12:20,09
12:55,92
25:16,01
00:00,00
 
2
15
00420-01382 Tomášková Jana 62
13:15,32
13:13,09
26:28,41
01:12,40
 
3
16
00420-02040 Mánková Lea 30
15:04,13
17:37,98
32:42,11
07:26,10
 
4
20
00420-02052 Svobodová Petra 30
26:33,77
27:56,64
54:30,41
29:14,40
 
                   
Třída: CCM - Canicross s jedním psem - muži
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
35
00420-01791 Sudek Milan 20
14:03,95
14:06,89
28:10,84
00:00,00
 
2
22
00420-01480 Fochler Petr 62
14:30,11
14:20,48
28:50,59
00:39,75
 
3
26
 
Strmšek Tilen
SLO
18:17,09
18:43,07
37:00,16
08:49,32
 
4
24
00420-01958 Navrátil Jaroslav 63
19:18,64
17:50,80
37:09,44
08:58,60
 
5
23
00420-02301 Kozel Michal 63
19:42,67
19:19,41
39:02,08
10:51,24
 
6
25
 
Perko Mirko
SLO
19:01,29
22:03,82
41:05,11
12:54,27
 
                   
Třída: CCŽ - Canicross s jedním psem - ženy
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlub  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
OdstupRychlost
1
28
00420-01854 Fryzová Kristina 63
16:38,22
16:31,51
33:09,73
00:00,00
 
2
29
 
Puc Lara
SLO
20:43,39
22:19,29
43:02,68
09:52,95
 
3
27
00420-01749 Páslerová Jana 20
23:38,86
22:36,07
46:14,93
13:05,20
 
4
30
 
Skok Sara
SLO
24:17,61
22:08,70
46:26,31
13:16,58