Napsat dotaz

HRADECKÝ SPRINT

Výsledková listina - Běleč n (18.11.2017 - 19.11.2017)
www stránky závodu: http://metuje.mushing.cz
Kategorie: A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
96
00420-00004 Mazánek Pavel 20
15:20,00
15:27,00
30:47,00
00:00,00
24.17
 
2
23
00420-01255 Pfeifer Pavel A 25
17:31,00
16:29,00
34:00,00
03:13,00
21.88
 
3
39
00420-01255 Pfeifer Pavel B 25
18:31,00
16:15,00
34:46,00
03:59,00
21.4
 
4
135
00420-01413 Šafařík Tomáš 20
19:01,00
19:45,00
38:46,00
07:59,00
19.19
 
5
34
00420-01341 Pelant Michal 20
18:53,00
20:17,00
39:10,00
08:23,00
19
 
6
138
00420-01232 Rabas Adolf 20
33:42,00
39:30,00
01:13:12,00
42:25,00
10.16
 
                           
Kategorie: A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
100
00420-00246 Gurega Petr 9
16:41,00
16:42,00
33:23,00
00:00,00
22.29
 
2
17
00420-00843 Kubelka Jiří 59
21:20,00
20:52,00
42:12,00
08:49,00
17.63
 
2
81
00420-00236 Šindelář Milan 9
19:17,00
22:55,00
42:12,00
08:49,00
17.63
 
                           
Kategorie: BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
65
00420-02294 Rec Vlastimil 64
11:51,00
13:41,00
25:32,00
00:00,00
29.14
 
2
115
00420-01824 Děrgel Pavel 30
12:57,00
12:40,00
25:37,00
00:05,00
29.04
 
3
70
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
13:31,00
13:33,00
27:04,00
01:32,00
27.49
 
4
116
00420-01905 Pavlovec Michal 63
13:56,00
14:10,00
28:06,00
02:34,00
26.48
 
5
143
00420-01601 Pospíšil Petr 17
14:18,00
14:04,00
28:22,00
02:50,00
26.23
 
6
28
00420-01538 Hrubý David 20
15:08,00
14:46,00
29:54,00
04:22,00
24.88
 
7
136
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
15:48,00
16:09,00
31:57,00
06:25,00
23.29
 
                           
Kategorie: BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
24
00420-02018 Kučerová Hana 58
12:00,00
12:02,00
24:02,00
00:00,00
30.96
 
3
147
00420-02196 Ságnerová Lucie 58
12:47,00
12:49,00
25:36,00
01:34,00
29.06
 
4
93
 
Kotuliaková Mariana
 
13:13,00
12:32,00
25:45,00
01:43,00
28.89
 
5
114
00420-01823 Děrglová Eliška 30
13:10,00
13:08,00
26:18,00
02:16,00
28.29
 
6
12
 
Mühlehner Tamara
 
13:17,00
13:06,00
26:23,00
02:21,00
28.2
 
7
166
00420-01514 Smolíková Alena 20
14:57,00
14:48,00
29:45,00
05:43,00
25.01
 
8
102
00420-02092 Schönová Lucie 16
15:19,00
16:22,00
31:41,00
07:39,00
23.48
 
9
78
 
Bergauer Petra
 
15:47,00
16:05,00
31:52,00
07:50,00
23.35
 
10
54
00420-01993 Ulmanová Adéla 63
16:26,00
15:39,00
32:05,00
08:03,00
23.19
 
11
111
00420-02086 Hrdličková Petra 35
16:27,00
15:47,00
32:14,00
08:12,00
23.08
 
12
108
00420-02097 Prokopová Marie ml. 56
16:16,00
16:41,00
32:57,00
08:55,00
22.58
 
13
151
 
Horňáková Petra
 
17:49,00
18:31,00
36:20,00
12:18,00
20.48
 
14
45
00420-01937 Dvořáková Daniela 35
25:30,00
26:28,00
51:58,00
27:56,00
14.32
 
                           
Kategorie: C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
162
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
12:48,00
12:36,00
25:24,00
00:00,00
29.29
 
2
150
 
Copko Erik
 
14:54,00
16:11,00
31:05,00
05:41,00
23.94
 
3
158
00420-00707 Bieliková Romana 40
16:07,00
15:42,00
31:49,00
06:25,00
23.38
 
4
35
00420-02051 Pfeifer Erik B 25
20:42,00
19:46,00
40:28,00
15:04,00
18.39
 
5
140
 
Merhautová Lucie
 
20:05,00
20:44,00
40:49,00
15:25,00
18.23
 
6
27
00420-02051 Pfeifer Erik A 25
24:47,00
17:29,00
42:16,00
16:52,00
17.6
 
                           
Kategorie: C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
107
00420-01534 Zasadil Roman 20
16:11,00
16:13,00
32:24,00
00:00,00
22.96
 
2
32
00420-00035 Stejskal jiří 35
20:01,00
19:36,00
39:37,00
07:13,00
18.78
 
3
89
00420-02006 Lehká Zorka 30
19:09,00
20:39,00
39:48,00
07:24,00
18.69
 
4
47
00420-02160 Hutařová Sandra 56
21:11,00
22:02,00
43:13,00
10:49,00
17.22
 
5
201
00420-02167 Luptovská Viktorie 20
23:08,00
21:12,00
44:20,00
11:56,00
16.78
 
6
85
00420-01361 Svobodová Blanka 9
27:11,00
27:30,00
54:41,00
22:17,00
13.61
 
7
80
00420-00351 Kmochová Vanda 17
28:35,00
32:38,00
01:01:13,00
28:49,00
12.15
 
                           
Kategorie: C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
25
00420-00542 Janko Ota 25
33:32,00
36:55,00
01:10:27,00
00:00,00
10.56
 
                           
Kategorie: CCJ - CaniCross junioři (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
183
00420-02174 Švecová Adriana 30
08:02,00
07:53,00
15:55,00
00:00,00
16.59
 
2
172
 
Merhautová Lucie
 
08:03,00
07:54,00
15:57,00
00:02,00
16.55
 
3
204
 
Lehká Zorka
 
08:51,00
08:49,00
17:40,00
01:45,00
14.94
 
4
193
 
Luptovská Viktorie
 
08:57,00
09:46,00
18:43,00
02:48,00
14.11
 
5
202
 
Mašková Věra
 
10:13,00
09:37,00
19:50,00
03:55,00
13.31
 
6
203
00420-02169 Kejřová Anna 20
11:02,00
10:53,00
21:55,00
06:00,00
12.05
 
7
74
 
Hromková Šárka
 
14:16,00
13:17,00
27:33,00
11:38,00
9.58
 
                           
Kategorie: CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
179
00420-01791 Sudek Milan 20
19:07,00
19:37,00
38:44,00
00:00,00
19.21
 
2
200
00420-01742 Frydrych Bronislav 20
21:52,00
23:26,00
45:18,00
06:34,00
16.42
 
3
185
00420-01150 Smrčka Petr 58
23:42,00
24:01,00
47:43,00
08:59,00
15.59
 
4
190
00420-01925 Urbánek Jiří 20
28:16,00
27:13,00
55:29,00
16:45,00
13.41
 
5
61
00420-02310 Hampl Jan 30
34:03,00
34:52,00
01:08:55,00
30:11,00
10.8
 
                           
Kategorie: CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
77
00420-01784 Zapletalová Kateřina 58
21:09,00
20:59,00
42:08,00
00:00,00
17.66
 
2
59
00420-01854 Fryzová Kristina 63
21:51,00
22:47,00
44:38,00
02:30,00
16.67
 
3
13
 
Voigt Cindy
 
28:50,00
28:53,00
57:43,00
15:35,00
12.89
 
4
177
00420-01749 Páslerová Jana 20
29:15,00
29:55,00
59:10,00
17:02,00
12.57
 
                           
Kategorie: Jun - Mládežnická kategorie (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
205
 
Barchánková Adda
 
08:21,00
08:10,00
16:31,00
00:00,00
15.98
 
2
189
 
Bieliková Andrea
 
08:29,00
08:48,00
17:17,00
00:46,00
15.27
 
3
188
 
Hanuš Lukáš
 
09:19,00
08:49,00
18:08,00
01:37,00
14.56
 
4
192
 
Šturzová Karolína
 
09:11,00
09:10,00
18:21,00
01:50,00
14.39
 
5
191
 
Zasadilová Tereza
 
09:36,00
09:22,00
18:58,00
02:27,00
13.92
 
6
199
 
Burkhardtová Sofia
 
09:20,00
09:40,00
19:00,00
02:29,00
13.89
 
7
194
 
Kučírková Anna
 
09:20,00
10:05,00
19:25,00
02:54,00
13.6
 
8
176
 
Janoušková Anna
 
09:42,00
10:48,00
20:30,00
03:59,00
12.88
 
9
175
 
Rubešová Adéla
 
11:28,00
10:54,00
22:22,00
05:51,00
11.8
 
10
195
 
Vondráčková Vaneska
 
15:45,00
16:36,00
32:21,00
15:50,00
8.16
 
                           
Kategorie: SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
137
00420-01733 Spilka Kryštof 58
12:28,00
12:43,00
25:11,00
00:00,00
29.54
 
2
144
 
Kotuliaková Mariana
 
13:23,00
13:28,00
26:51,00
01:40,00
27.71
 
3
128
00420-02283 Lněničková Michaela 58
13:29,00
13:31,00
27:00,00
01:49,00
27.56
 
4
52
00420-01854 Fryzová Kristina 63
14:30,00
14:30,00
29:00,00
03:49,00
25.66
 
5
56
00420-01855 Cihlářová Natalie 63
18:48,00
19:26,00
38:14,00
13:03,00
19.46
 
6
153
00420-02235 Janovská Radmila 42
20:53,00
21:50,00
42:43,00
17:32,00
17.42
 
7
117
00420-01907 Zelenková Pavlína 20
22:08,00
22:49,00
44:57,00
19:46,00
16.55
 
                           
Kategorie: SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
149
00420-00267 Ševelová Marie 58
11:43,00
12:12,00
23:55,00
00:00,00
31.11
 
2
149
00420-00267 Ševelová Marie 58
12:38,00
12:19,00
24:57,00
00:55,00
29.82
 
2
120
00420-01904 Milatová Gabriela 63
12:20,00
12:49,00
25:09,00
01:14,00
29.58
 
3
68
00420-00675 Heroudková Jiřina 58
13:11,00
13:22,00
26:33,00
02:38,00
28.02
 
4
101
00420-00449 Dostál Lukáš 63
14:10,00
14:22,00
28:32,00
04:37,00
26.07
 
5
40
 
Paj¹k Zuzanna
 
14:14,00
14:22,00
28:36,00
04:41,00
26.01
 
6
152
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17
14:54,00
14:16,00
29:10,00
05:15,00
25.51
 
7
165
00420-02114 Mayer Michal 58
15:00,00
15:06,00
30:06,00
06:11,00
24.72
 
8
145
 
Horňáková Petra
 
19:17,00
19:30,00
38:47,00
14:52,00
19.18
 
                           
Kategorie: SC21 - Scooter - koloběžka a 1-2 psi - čistokrevní (koeficient trati 1 - automatická)
Poř.St.č.DIDJméno závodníkaKlubRZT  1. kolo
 ??? km
 2. kolo
 ??? km
 Celkem
 ??? km
 OdstupRychlostBodySVTSVTC
1
168
00420-02042 Svoboda Jan 65
16:05,00
16:24,00
32:29,00
00:00,00
22.9
 
2
170
00420-01808 Klímová Veronika 35
16:45,00
16:23,00
33:08,00
00:39,00
22.45
 
3
79
00420-01535 Rezová Lenka 20
17:24,00
17:26,00
34:50,00
02:21,00
21.36
 
4
37
00420-02034 Polishchuk Oleksiy 20
18:23,00
19:06,00
37:29,00
05:00,00
19.85
 
5
91
00420-01126 Hanuš Jaromír 20
19:00,00
19:17,00
38:17,00
05:48,00
19.43
 
6
142
00420-01882 Pechánková Dita 30
18:32,00
19:55,00
38:27,00
05:58,00
19.35
 
7
121
00420-02079 Tomášková Markéta 40
19:21,00
19:50,00
39:11,00
06:42,00
18.99
 
8
72
00420-02303 Dočekalová Nikola 56
18:55,00
20:55,00
39:50,00
07:21,00
18.68
 
9
124
00420-01798 Fialová Eva 17
20:47,00
19:24,00
40:11,00
07:42,00
18.52
 
10
71
00420-02009 Adámková Bára 20
19:05,00
21:37,00
40:42,00
08:13,00
18.28
 
11
98
00420-02085 Prokešová Ivana 63
19:59,00
20:49,00
40:48,00
08:19,00
18.24
 
12
94
00420-02180 Kubias René 63
22:28,00
19:48,00
42:16,00
09:47,00
17.6
 
13
58
00420-01873 Šoltys Martin 30
21:08,00
21:20,00
42:28,00
09:59,00
17.52
 
14
141
00420-00591 Voříšek Tomáš 56
22:32,00
21:14,00
43:46,00
11:17,00
17
 
15
133
00420-01929 Hrabalová Pavlína 3
21:26,00
22:37,00
44:03,00
11:34,00
16.89
 
16
69
 
Jiskra Jakub
 
24:31,00
20:31,00
45:02,00
12:33,00
16.52
 
17
75
00420-02005 Suchardová Adéla 20
24:01,00
21:02,00
45:03,00
12:34,00
16.51
 
18
127
00420-02096 Prokopová Marie 56
25:33,00
25:40,00
51:13,00
18:44,00
14.53
 
19
169
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
24:35,00
29:06,00
53:41,00
21:12,00
13.86
 
20
132
00420-01964 Řezáč Martin 63
24:43,00
29:35,00
54:18,00
21:49,00
13.7