| Časopis | Závody | Kluby | Žebříčky | Výsledky MR | Inzerce | Diskuse | Odkazy | archiv.mushing.cz |
Časopis
Informace o závodech
Internet
Návody a zkušenosti
Návrhy a náměty
Reportáže
Různé
SSPS
Zážitky
Řády a směrnice

Novinky
Seznam aktivních licencí
Seznam DID
Hostované domény
Verze systému

Výsledková listina - Abertamy (07.10.2017 - 08.10.2017)

Abertamský sprint-Memoriál j.Svobody

Typ závodu: Káry - Sprint (Tabulka SVT)
Třída závodu:
Pořádající klub: 9 - KRUŠNOHORSKÝ

propozice závodu
www stránky závodu: http://eduarduvmid.blog.cz/ fotogalerie (0):
články související s tímto závodem (0)
zápis technického delegáta
Verze pro tisk

Kategorie : A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5 km
2.kolo
5 km
Celkem
10 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
44
00420-01007 Zetek Václav 35
12:02,68
12:06,07
24:08,75
00:00,00
24.85
 
2
61
00420-00707 Bieliková Romana 40
13:31,88
13:22,37
26:54,25
02:45,50
22.3
 
3
35
00420-01428 Králová Jana 35
13:34,00
13:52,19
27:26,19
03:17,44
21.87
 
4
56
00420-00575 Holá Jana 9
14:04,81
13:56,40
28:01,21
03:52,46
21.41
 
5
27
00420-01459 Alscher Ivan 35
18:57,16
19:06,25
38:03,41
13:54,66
15.77
 
                           
Kategorie : A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5 km
2.kolo
5 km
Celkem
10 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
9
00420-01499 Guregová Romana 9
13:01,51
12:57,05
25:58,56
00:00,00
23.1
 
2
18
00420-01775 Koňáková Dana 35
14:03,34
14:31,72
28:35,06
02:36,50
20.99
 
3
17
00420-00236 Šindelář Milan 9
15:00,32
13:51,64
28:51,96
02:53,40
20.79
 
4
30
00420-01837 Kulhánková Kateřina 35
14:44,20
14:19,32
29:03,52
03:04,96
20.65
 
5
33
00420-01774 Toman Tomáš 35
14:17,25
15:21,55
29:38,80
03:40,24
20.24
 
6
15
00420-00321 Brzek Martin 35
17:22,09
18:49,12
36:11,21
10:12,65
16.58
 
                           
Kategorie : A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5 km
2.kolo
5 km
Celkem
10 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
13
00420-00542 Janko Ota 25
26:09,39
27:45,33
53:54,72
00:00,00
11.13
 
2
1
00420-01109 Pešková Alena 20
27:21,48
26:51,60
54:13,08
00:18,36
11.07
 
                           
Kategorie : BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5 km
2.kolo
5 km
Celkem
10 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
59
00420-02194 Laube Zbyněk 35
12:50,45
12:45,21
25:35,66
00:00,00
23.44
 
2
39
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
13:39,24
14:23,83
28:03,07
02:27,41
21.39
 
3
41
00420-00913 Strnad Jiří 58
15:03,01
15:23,08
30:26,09
04:50,43
19.71
 
4
71
00420-00160 Holub Zdeněk 56
21:24,35
22:57,02
44:21,37
18:45,71
13.53
 
                           
Kategorie : BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5 km
2.kolo
5 km
Celkem
10 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
4
00420-01823 Děrglová Eliška 30
11:53,73
12:13,84
24:07,57
00:00,00
24.87
 
2
3
00420-01823 Děrglová Eliška 30
11:41,10
12:26,80
24:07,90
00:00,33
24.86
 
3
6
00420-00587 Pekárková Vendula 30
12:02,49
12:12,47
24:14,96
00:07,39
24.74
 
4
34
00420-01865 Levová Veronika 30
13:55,99
13:14,15
27:10,14
03:02,57
22.08
 
5
50
00420-01999 Hojná Markéta 56
14:28,98
14:38,57
29:07,55
04:59,98
20.6
 
6
25
00420-02097 Prokopová Marie ml. 56
15:07,02
16:16,03
31:23,05
07:15,48
19.12
 
7
49
00420-02303 Dočekalová Nikola 56
19:46,73
18:52,34
38:39,07
14:31,50
15.52
 
8
60
00420-01798 Fialová Eva 17
20:14,09
20:06,44
40:20,53
16:12,96
14.87
 
                           
Kategorie : C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5 km
2.kolo
5 km
Celkem
10 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
37
00420-01796 Klíma Lukáš 35
14:02,80
14:08,07
28:10,87
00:00,00
21.29
 
2
47
00420-01763 Plšek Milan 16
14:50,94
14:52,99
29:43,93
01:33,06
20.18
 
3
53
00420-01699 Havlíčková Adéla 16
14:37,68
15:24,25
30:01,93
01:51,06
19.98
 
4
10
00420-01804 Hospr Lukáš 36
16:48,84
16:49,29
33:38,13
05:27,26
17.84
 
5
57
00420-01164 Mullerová Lucie 17
17:25,49
18:15,78
35:41,27
07:30,40
16.81
 
6
54
00420-01033 Šoupal Pavel 35
20:06,49
19:57,11
40:03,60
11:52,73
14.98
 
7
22
00420-00162 Valtrová Iva 35
20:29,50
20:40,25
41:09,75
12:58,88
14.58
 
8
8
00420-00035 Stejskal Jiří 35
21:31,37
21:47,13
43:18,50
15:07,63
13.85
 
9
12
00420-00351 Kmochová Vanda 17
27:12,83
29:47,91
57:00,74
28:49,87
10.52
 
                           
Kategorie : C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5 km
2.kolo
5 km
Celkem
10 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
24
00420-01191 Němec Vojtěch 35
20:31,05
21:26,45
41:57,50
00:00,00
14.3
 
2
23
00420-02284 Soukupová Kateřina 35
23:50,11
22:21,89
46:12,00
04:14,50
12.99
 
3
11
00420-01944 Svoboda Petr 35
24:06,30
24:57,23
49:03,53
07:06,03
12.23
 
                           
Kategorie : CCJ - CaniCross junioři (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5 km
2.kolo
5 km
Celkem
10 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
62
 
Bieliková Andrea
 
15:50,65
17:22,09
33:12,74
00:00,00
12.65
 
2
40
 
Heroudek Matouš
 
15:49,64
17:33,69
33:23,33
00:10,59
12.58
 
3
65
 
Pospíšilová Ida
 
23:02,11
22:05,60
45:07,71
11:54,97
9.31
 
                           
Kategorie : CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5 km
2.kolo
5 km
Celkem
10 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
51
00420-00807 Burian Jan ml. 58
16:20,48
16:50,13
33:10,61
00:00,00
18.08
 
2
48
00420-01267 Dočekal Milan 56
18:50,53
18:45,31
37:35,84
04:25,23
15.96
 
3
70
00420-02002 Pešek Tomáš 17
21:06,71
21:15,78
42:22,49
09:11,88
14.16
 
                           
Kategorie : SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5 km
2.kolo
5 km
Celkem
10 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
28
00420-01151 Ženíšek Michal 58
11:17,88
11:16,33
22:34,21
00:00,00
26.58
 
2
63
00420-01656 Halada Tomáš 36
13:09,03
13:25,97
26:35,00
04:00,79
22.57
 
3
64
00420-01838 Polachová Renata 9
13:53,46
14:04,72
27:58,18
05:23,97
21.45
 
4
55
00420-01185 Burian Jan 35
17:53,43
20:39,79
38:33,22
15:59,01
15.56
 
                           
Kategorie : SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5 km
2.kolo
5 km
Celkem
10 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
29
00420-01151 Ženíšek Michal 58
10:53,35
10:34,85
21:28,20
00:00,00
27.95
 
2
43
00420-00215 Suchý Jiří 58
11:02,82
11:01,41
22:04,23
00:36,03
27.19
 
3
32
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
11:50,20
12:10,24
24:00,44
02:32,24
24.99
 
4
31
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
12:11,04
13:05,63
25:16,67
03:48,47
23.74
 
5
20
00420-00212 Šarkovský Pavel 20
13:05,21
13:24,63
26:29,84
05:01,64
22.64
 
6
14
00420-00999 Job Rostislav 40
14:30,25
15:27,48
29:57,73
08:29,53
20.03
 
                           
Kategorie : SC21 - Scooter - koloběžka a 1-2 psi - čistokrevní (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
??? km
2.kolo
??? km
Celkem
??? km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
21
00420-02042 Svoboda Jan 30
14:45,51
14:47,45
29:32,96
00:00,00
20.31
 
2
52
00420-01882 Pechánková Dita 30
16:11,94
15:39,77
31:51,71
02:18,75
18.83
 
3
45
00420-00616 Bebr Anita 35
15:44,20
16:43,60
32:27,80
02:54,84
18.48
 
4
58
00420-01721 Muller Lukáš 17
16:18,22
17:15,92
33:34,14
04:01,18
17.87
 
5
38
00420-01808 Klímová Veronika 35
16:42,36
17:22,85
34:05,21
04:32,25
17.6
 
6
36
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
20:11,86
22:55,39
43:07,25
13:34,29
13.91
 
7
2
00420-01728 Weigert Miloš 9
18:57,68
25:15,37
44:13,05
14:40,09
13.57
 
8
26
00420-02096 Prokopová Marie 56
23:06,31
23:14,13
46:20,44
16:47,48
12.95
 
9
16
00420-01361 Svobodová Blanka 9
21:48,07
24:55,61
46:43,68
17:10,72
12.84
 
10
7
00420-02094 Krajcová Marcela 35
33:52,84
33:49,96
01:07:42,80
38:09,84
8.86
 
                           

 

SVT je uroveň výkonnosti dosažená v tomto závodě.
SVTC je uroveň výkonnosti dosažená v aktuálním výkonnostním žebříčku.
Pokud nejsou uvedeny délky tratí, pak je pořadatel neuvedl v propozicích, případně jsou uvedeny nesprávně.


Vstup pro členy
ID člena
Heslo
Registrovat

Info více
přihlášeni jsou 88 členů
právě si čte 1 člověk

Vyhledávání


rozšířené vyhledávání

Vygenerováno za 0,01937 vteřin
Počet zobrazených stránek 67 526 331, verze systému 0.40

copyright © www.mushing.cz , created by www.invite.cz, e-mail: invite@invite.cz
stránky jsou optimalizovány pro MSIE 4.0 a vyšší a rozlišení 800x600