| Časopis | Závody | Kluby | Žebříčky | Výsledky MR | Inzerce | Diskuse | Odkazy | archiv.mushing.cz |
Časopis
Informace o závodech
Internet
Návody a zkušenosti
Návrhy a náměty
Reportáže
Různé
SSPS
Zážitky
Řády a směrnice

Novinky
Seznam aktivních licencí
Seznam DID
Hostované domény
Verze systému

Výsledková listina - Hrob u Teplic (30.09.2017 - 01.10.2017)

Hrobská jízda

Typ závodu: Káry - Sprint (Tabulka SVT)
Třída závodu:
Pořádající klub: 9 - KRUŠNOHORSKÝ

propozice závodu
www stránky závodu: http://www.kskps.info fotogalerie (0):
články související s tímto závodem (0)
zápis technického delegáta
Verze pro tisk

Kategorie : A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
6.3 km
2.kolo
6.3 km
Celkem
12.6 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
48
00420-01007 Zetek Václav 35
12:12,61
11:59,60
24:12,21
00:00,00
25.78
 
2
65
00420-01428 Zetková Jana 35
16:29,39
14:02,43
30:31,82
06:19,61
20.44
 
3
26
00420-00575 Holá Jana 9
15:22,29
15:20,79
30:43,08
06:30,87
20.31
 
4
56
00420-00707 Bieliková Romana 40
15:49,15
15:10,34
30:59,49
06:47,28
20.13
 
5
35
00420-01459 Alscher Ivan 35
19:54,88
20:33,83
40:28,71
16:16,50
15.42
 
                           
Kategorie : A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
6.3 km
2.kolo
6.3 km
Celkem
12.6 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
29
00420-01014 Habásko Roman 9
12:31,35
12:27,70
24:59,05
00:00,00
24.98
 
2
23
00420-01499 Guregová Romana 9
13:55,71
13:49,73
27:45,44
02:46,39
22.48
 
3
52
00420-01705 Paclt Zdeněk 20
14:16,18
13:57,97
28:14,15
03:15,10
22.1
 
4
49
00420-01837 Kulhánková Kateřina 35
15:34,51
15:52,89
31:27,40
06:28,35
19.84
 
5
27
00420-00321 Brzek Martin 35
17:31,05
17:48,01
35:19,06
10:20,01
17.67
 
6
31
00420-00236 Šindelář Milan 9
18:55,56
17:05,09
36:00,65
11:01,60
17.33
 
                           
Kategorie : A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
6.3 km
2.kolo
6.3 km
Celkem
12.6 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
63
00420-01625 Vondráček David 59
28:01,95
25:52,43
53:54,38
00:00,00
11.58
 
2
83
00420-00457 Šidlo Luděk 59
27:20,12
26:50,28
54:10,40
00:16,02
11.52
 
3
61
00420-01109 Pešková Alena 20
28:02,76
30:53,53
58:56,29
05:01,91
10.59
 
4
17
00420-00542 Janko Ota 25
30:52,60
29:50,32
01:00:42,92
06:48,54
10.28
 
                           
Kategorie : BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
6.3 km
2.kolo
6.3 km
Celkem
12.6 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
87
00420-02218 Puprdle Lukáš 64
11:19,43
11:22,77
22:42,20
00:00,00
27.48
 
2
37
00420-01656 Halada Tomáš 36
12:11,65
12:03,23
24:14,88
01:32,68
25.73
 
3
45
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
12:32,66
12:16,58
24:49,24
02:07,04
25.14
 
4
21
00420-01979 Prokůpek Ota 56
13:38,09
13:35,54
27:13,63
04:31,43
22.92
 
5
69
00420-00913 Strnad Jiří 58
13:23,75
14:07,55
27:31,30
04:49,10
22.67
 
6
18
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
14:14,30
13:30,74
27:45,04
05:02,84
22.49
 
                           
Kategorie : BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
6.3 km
2.kolo
6.3 km
Celkem
12.6 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
44
00420-00674 Suchá Linda 58
10:51,70
10:35,63
21:27,33
00:00,00
29.08
 
2
53
00420-01865 Levová Veronika 30
13:25,36
12:12,22
25:37,58
04:10,25
24.35
 
3
78
00420-01885 Škálová Ilona 58
13:27,36
14:19,18
27:46,54
06:19,21
22.47
 
4
39
00420-01860 Pohlová Kateřina 30
16:30,62
17:47,06
34:17,68
12:50,35
18.2
 
5
81
00420-01798 Fialová Eva 17
18:51,63
18:12,74
37:04,37
15:37,04
16.83
 
                           
Kategorie : C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
6.3 km
2.kolo
6.3 km
Celkem
12.6 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
36
00420-01699 Havlíčková Adéla 16
14:29,25
13:35,51
28:04,76
00:00,00
22.22
 
2
58
00420-01796 Klíma Lukáš 35
14:18,63
14:37,82
28:56,45
00:51,69
21.56
 
3
43
00420-01534 Zasadil Roman 20
14:48,25
14:47,61
29:35,86
01:31,10
21.08
 
4
51
00420-01832 Kotiš Jan 40
15:41,74
15:28,05
31:09,79
03:05,03
20.02
 
5
28
00420-01804 Hospr Lukáš 36
16:02,62
15:59,75
32:02,37
03:57,61
19.48
 
6
85
00420-01763 Plšek Milan 16
16:32,57
17:31,40
34:03,97
05:59,21
18.32
 
7
4
00420-01164 Mullerová Lucie 17
17:11,01
17:16,20
34:27,21
06:22,45
18.11
 
8
74
00420-00843 Kubelka Jiří 59
17:41,64
16:48,05
34:29,69
06:24,93
18.09
 
9
73
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
18:40,09
17:39,75
36:19,84
08:15,08
17.18
 
10
20
00420-00035 Stejskal Jiří 35
19:01,61
18:23,03
37:24,64
09:19,88
16.68
 
11
2
00420-02006 Lehká Zorka 20
18:55,39
20:03,12
38:58,51
10:53,75
16.01
 
12
25
00420-01033 Šoupal Pavel 35
18:46,79
20:20,63
39:07,42
11:02,66
15.95
 
13
66
00420-00162 Valtrová Iva 35
01:38:27,87
20:13,09
01:58:40,96
01:30:36,20
5.26
 
                           
Kategorie : C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
6.3 km
2.kolo
6.3 km
Celkem
12.6 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
71
00420-01191 Němec Vojtěch 35
21:49,40
20:21,56
42:10,96
00:00,00
14.79
 
2
33
00420-01598 Piskač Zdeněk 55
23:05,81
19:19,35
42:25,16
00:14,20
14.71
 
3
93
00420-02098 Bárta Tomáš 59
23:10,40
22:16,20
45:26,60
03:15,64
13.73
 
4
72
00420-02284 Soukupová Kateřina 35
23:11,17
24:10,08
47:21,25
05:10,29
13.18
 
5
67
00420-01944 Svoboda Petr 35
25:52,96
25:49,87
51:42,83
09:31,87
12.07
 
6
24
00420-01839 Soukupová Andrea 9
27:33,30
26:25,50
53:58,80
11:47,84
11.56
 
7
84
00420-00457 Šidlo Luděk 59
26:51,51
29:27,73
56:19,24
14:08,28
11.08
 
8
60
00420-02094 Krajcová Marcela 35
39:57,36
39:24,49
01:19:21,85
37:10,89
7.86
 
                           
Kategorie : CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
6.3 km
2.kolo
6.3 km
Celkem
12.6 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
46
00420-00215 Suchý Jiří 58
15:37,17
15:42,98
31:20,15
00:00,00
19.91
 
2
11
00420-02175 Sucharda Jiří 20
22:03,27
23:23,19
45:26,46
14:06,31
13.73
 
3
41
00420-02259 Schwarz Lukáš 35
27:13,40
27:11,92
54:25,32
23:05,17
11.47
 
                           
Kategorie : CCMJ - CaniCross Muži junioři - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
??? km
2.kolo
??? km
Celkem
??? km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
47
 
Heroudek Matouš
 
07:03,37
07:05,22
14:08,59
00:00,00
19.51
 
                           
Kategorie : CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
6.3 km
2.kolo
6.3 km
Celkem
12.6 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
88
00420-00209 Halířová Jarmila 17
17:20,33
17:19,02
34:39,35
00:00,00
18.01
 
2
62
00420-00502 Dušková Zdenka 35
22:38,70
23:13,12
45:51,82
11:12,47
13.61
 
3
79
00420-01885 Škálová Ilona 58
23:48,09
24:03,87
47:51,96
13:12,61
13.04
 
4
40
00420-01860 Pohlová Kateřina 30
23:58,13
24:00,17
47:58,30
13:18,95
13.01
 
                           
Kategorie : CCWJ - CaniCross Ženy juniorky - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
??? km
2.kolo
??? km
Celkem
??? km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
1
00420-02006 Lehká Zorka 20
07:39,17
07:08,73
14:47,90
00:00,00
18.65
 
2
57
 
Bieliková Andrea
 
07:24,85
07:24,07
14:48,92
00:01,02
18.63
 
3
5
 
Barchánková Adda
 
07:51,31
07:21,65
15:12,96
00:25,06
18.14
 
4
15
 
Mojžíšková Lucie
 
07:56,36
07:57,03
15:53,39
01:05,49
17.37
 
5
8
 
Luptovská Viktorie
 
08:16,00
08:09,00
16:25,00
01:37,10
16.81
 
6
14
 
Mojžíšková Klára
 
08:58,68
07:41,54
16:40,22
01:52,32
16.56
 
7
6
 
Burkhardtová Sofie
 
08:17,11
08:38,47
16:55,58
02:07,68
16.31
 
8
12
 
Mašková Věra
 
08:48,11
08:40,93
17:29,04
02:41,14
15.79
 
9
13
 
Svobodová Marie
 
09:37,54
08:57,06
18:34,60
03:46,70
14.86
 
10
90
 
Pospíšilová Ida
 
10:56,39
10:50,25
21:46,64
06:58,74
12.67
 
11
3
 
Kejřová Anna
 
09:00,20
12:56,93
21:57,13
07:09,23
12.57
 
                           
Kategorie : SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
6.3 km
2.kolo
6.3 km
Celkem
12.6 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
55
00420-01606 Kuříková Václava 58
13:02,03
11:54,92
24:56,95
00:00,00
25.01
 
2
100
00420-01449 Růžička Petr 58
13:14,17
12:59,94
26:14,11
01:17,16
23.78
 
3
80
00420-01838 Polachová Renata 9
14:33,75
13:42,99
28:16,74
03:19,79
22.07
 
4
32
00420-02112 Piskačová Lenka 55
14:26,72
14:24,40
28:51,12
03:54,17
21.63
 
                           
Kategorie : SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
6.3 km
2.kolo
6.3 km
Celkem
12.6 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
76
00420-01931 Tomanová Dominika 58
11:59,19
10:53,63
22:52,82
00:00,00
27.27
 
2
77
00420-00211 Roháčková Anna 58
11:50,43
11:24,97
23:15,40
00:22,58
26.83
 
3
64
00420-00212 Šarkovský Pavel 20
13:49,82
13:35,26
27:25,08
04:32,26
22.76
 
4
50
00420-00999 Job Rostislav 40
14:53,29
14:22,84
29:16,13
06:23,31
21.32
 
                           
Kategorie : SC21 - Scooter - koloběžka a 1-2 psi - čistokrevní (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
??? km
2.kolo
??? km
Celkem
??? km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
19
00420-01761 Kopecký Jan 45
13:18,51
14:04,53
27:23,04
00:00,00
22.79
 
2
34
00420-02042 Svoboda Jan 30
14:35,31
13:56,18
28:31,49
01:08,45
21.88
 
3
22
00420-01721 Muller Lukáš 17
16:19,90
15:41,85
32:01,75
04:38,71
19.48
 
4
59
00420-01808 Klímová Veronika 35
16:06,18
16:21,81
32:27,99
05:04,95
19.22
 
5
16
00420-00821 Petruželka Milan 20
16:49,81
15:48,82
32:38,63
05:15,59
19.12
 
6
86
00420-02065 Plšek Martin 16
18:22,96
18:35,97
36:58,93
09:35,89
16.87
 
7
10
 
Adámková Bára
 
19:37,12
17:39,72
37:16,84
09:53,80
16.74
 
8
7
00420-01835 Zelenková Věra 9
17:38,62
21:06,21
38:44,83
11:21,79
16.1
 
9
9
 
Suchardová Adela
 
22:45,34
20:20,68
43:06,02
15:42,98
14.48
 
10
30
00420-01728 Weigert Miloš 9
21:20,94
22:09,96
43:30,90
16:07,86
14.34
 
11
70
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
21:26,08
22:20,06
43:46,14
16:23,10
14.26
 
                           

 

SVT je uroveň výkonnosti dosažená v tomto závodě.
SVTC je uroveň výkonnosti dosažená v aktuálním výkonnostním žebříčku.
Pokud nejsou uvedeny délky tratí, pak je pořadatel neuvedl v propozicích, případně jsou uvedeny nesprávně.


Vstup pro členy
ID člena
Heslo
Registrovat

Info více
přihlášeni jsou 88 členů
právě si čte 1 člověk

Vyhledávání


rozšířené vyhledávání

Vygenerováno za 0,30441 vteřin
Počet zobrazených stránek 67 526 330, verze systému 0.40

copyright © www.mushing.cz , created by www.invite.cz, e-mail: invite@invite.cz
stránky jsou optimalizovány pro MSIE 4.0 a vyšší a rozlišení 800x600