| Časopis | Závody | Kluby | Žebříčky | Výsledky MR | Inzerce | Diskuse | Odkazy | archiv.mushing.cz |
Časopis
Informace o závodech
Internet
Návody a zkušenosti
Návrhy a náměty
Reportáže
Různé
SSPS
Zážitky
Řády a směrnice

Novinky
Seznam aktivních licencí
Seznam DID
Hostované domény
Verze systému

Výsledková listina - STOCHOV (05.11.2016 - 06.11.2016)

STOCHOV 2016

Typ závodu: Káry - Sprint (Tabulka SVT)
Třída závodu:
Pořádající klub: 35 - KLADNO

propozice závodu
www stránky závodu: http://stochov.wordpress.com/2016/10/05/propozice-zavodu-a-prihlaska-2/ fotogalerie (0):
články související s tímto závodem (0)
zápis technického delegáta
Verze pro tisk

Kategorie : A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.6 km
2.kolo
5.6 km
Celkem
11.2 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
90
00420-01687 Mencák Jiří 51
14:31,77
13:34,07
28:05,84
00:00,00
28.61
 
2
24
00420-01459 Alscher Ivan 35
25:22,60
26:17,50
51:40,10
23:34,26
15.56
 
                           
Kategorie : A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.6 km
2.kolo
5.6 km
Celkem
11.2 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
30
00420-00767 Hladovcová Klára 35
19:41,32
19:56,51
39:37,83
00:00,00
20.29
 
2
41
00420-00321 Brzek Martin 35
22:50,01
24:11,54
47:01,55
07:23,72
17.1
 
3
19
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
26:51,99
21:45,69
48:37,68
08:59,85
16.53
 
4
86
00420-01945 Bebr Patrik 35
25:25,00
26:30,93
51:55,93
12:18,10
15.48
 
                           
Kategorie : BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.6 km
2.kolo
5.6 km
Celkem
11.2 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
14
00420-00009 Krupička Petr 49
12:57,59
12:42,56
25:40,15
00:00,00
31.32
 
2
26
00420-01779 Kdýr Marian 58
13:45,43
13:42,42
27:27,85
01:47,70
29.27
 
3
55
00420-00913 Strnad Jiří 58
15:35,16
15:39,78
31:14,94
05:34,79
25.73
 
4
68
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
15:44,58
15:38,36
31:22,94
05:42,79
25.62
 
5
56
00420-00913 Strnad Jiří 58
16:06,04
16:30,34
32:36,38
06:56,23
24.66
 
6
5
00420-01979 Prokůpek Ota 36
16:33,17
16:54,11
33:27,28
07:47,13
24.03
 
7
6
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
17:26,71
17:42,30
35:09,01
09:28,86
22.87
 
                           
Kategorie : BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.6 km
2.kolo
5.6 km
Celkem
11.2 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
43
00420-00674 Suchá Linda 58
13:19,49
13:46,93
27:06,42
00:00,00
29.66
 
2
74
00420-02018 Kučerová Hana 58
14:38,57
14:21,60
29:00,17
01:53,75
27.72
 
3
72
00420-00211 Roháčková Anna 58
16:52,52
17:07,01
33:59,53
06:53,11
23.65
 
4
31
00420-02086 Hrdličková Petra 35
19:23,27
20:05,82
39:29,09
12:22,67
20.36
 
5
34
00420-02097 Prokopová Marie ml. 56
19:16,52
20:37,89
39:54,41
12:47,99
20.15
 
                           
Kategorie : C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.6 km
2.kolo
5.6 km
Celkem
11.2 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
17
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
13:33,89
13:02,59
26:36,48
00:00,00
30.22
 
                           
Kategorie : C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.6 km
2.kolo
5.6 km
Celkem
11.2 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
28
00420-01775 Koňáková Dana 35
19:09,78
19:38,26
38:48,04
00:00,00
20.72
 
2
9
00420-01763 Plšek Milan 16
20:36,17
20:13,59
40:49,76
02:01,72
19.69
 
3
76
00420-01699 Havlíčková Adéla 16
20:53,19
20:32,99
41:26,18
02:38,14
19.4
 
4
50
00420-01936 Dvořák Jiří 35
21:54,48
21:09,94
43:04,42
04:16,38
18.67
 
5
23
00420-01804 Hospr Lukáš 36
21:46,50
21:57,01
43:43,51
04:55,47
18.39
 
6
84
00420-01832 Kotiš Jan 40
21:10,04
22:55,28
44:05,32
05:17,28
18.24
 
7
82
00420-01223 Kronus Roman 55
23:24,74
23:57,19
47:21,93
08:33,89
16.97
 
8
21
00420-02160 Hutařová Sandra 56
26:30,44
27:43,70
54:14,14
15:26,10
14.82
 
9
80
00420-00162 Valtrová Iva 35
28:59,31
29:11,51
58:10,82
19:22,78
13.82
 
10
37
00420-01361 Svobodová Blanka 9
30:19,44
29:48,48
01:00:07,92
21:19,88
13.37
 
11
4
00420-00378 Vodák Milan 56
32:31,15
32:50,81
01:05:21,96
26:33,92
12.3
 
                           
Kategorie : C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.6 km
2.kolo
5.6 km
Celkem
11.2 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
52
00420-00501 Slepička Martin 35
31:05,75
32:45,82
01:03:51,57
00:00,00
12.59
 
2
81
00420-01944 Svoboda Petr 35
32:55,29
35:14,46
01:08:09,75
04:18,18
11.8
 
3
7
00420-00542 Janko Ota 25
35:09,83
38:06,49
01:13:16,32
09:24,75
10.97
 
                           
Kategorie : CCJ - CaniCross junioři (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
??? km
2.kolo
??? km
Celkem
??? km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
117
 
Bieliková Andrea
 
16:01,46
15:59,59
32:01,05
00:00,00
11.24
 
2
133
 
Sluková Jindřiška
 
16:34,59
15:54,88
32:29,47
00:28,42
11.08
 
3
129
 
Škrlová Kristýna
 
17:21,62
19:47,23
37:08,85
05:07,80
9.69
 
4
110
 
Šplíchalová Karolína
 
20:12,38
18:54,25
39:06,63
07:05,58
9.2
 
5
144
 
Pospíšilová Ida
 
26:50,31
20:38,96
47:29,27
15:28,22
7.58
 
                           
Kategorie : CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.6 km
2.kolo
5.6 km
Celkem
11.2 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
120
00420-02019 Sovák Libor 58
21:16,19
21:26,55
42:42,74
00:00,00
18.82
 
2
140
00420-00072 Bielik Jan 40
21:20,51
21:27,62
42:48,13
00:05,39
18.78
 
3
136
00420-01656 Halada Tomáš 36
22:05,43
21:55,99
44:01,42
01:18,68
18.26
 
4
132
00420-01267 Dočekal Milan 56
26:26,44
26:20,43
52:46,87
10:04,13
15.23
 
5
138
00420-01646 Hladovec Pavel 35
38:45,11
54:55,82
01:33:40,93
50:58,19
8.58
 
                           
Kategorie : CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.6 km
2.kolo
5.6 km
Celkem
11.2 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
142
00420-00209 Halířová Jarmila 17
23:17,63
23:27,24
46:44,87
00:00,00
17.2
 
2
149
00420-01902 Křížková Petra 62
28:03,02
28:12,89
56:15,91
09:31,04
14.29
 
3
126
00420-00502 Dušková Zdeňka 35
29:17,24
30:18,17
59:35,41
12:50,54
13.49
 
                           
Kategorie : Jun - Mládežnická kategorie (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
??? km
2.kolo
??? km
Celkem
??? km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
89
 
Šrůta Martin
 
13:41,63
13:38,89
27:20,52
00:00,00
29.41
 
                           
Kategorie : SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.6 km
2.kolo
5.6 km
Celkem
11.2 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
13
00420-01139 Štěpánková Martina 62
13:35,73
13:33,92
27:09,65
00:00,00
29.6
 
2
39
00420-01829 Srchová Michaela 58
15:59,82
16:32,76
32:32,58
05:22,93
24.71
 
3
88
00420-01449 Růžička Petr 58
17:42,60
16:45,87
34:28,47
07:18,82
23.32
 
4
64
00420-02112 Piskačová Lenka 55
20:14,77
19:42,24
39:57,01
12:47,36
20.13
 
                           
Kategorie : SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.6 km
2.kolo
5.6 km
Celkem
11.2 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
40
00420-01656 Halada Tomáš 36
20:41,01
20:53,83
41:34,84
00:00,00
19.34
 
2
85
00420-02085 Prokešová Ivana 63
23:35,53
23:00,79
46:36,32
05:01,48
17.25
 
3
61
00420-01808 Klímová Veronika 35
23:17,96
23:26,69
46:44,65
05:09,81
17.2
 
4
87
00420-00616 Bebr Anita 35
25:32,32
24:57,38
50:29,70
08:54,86
15.92
 
5
3
00420-01759 Vodák David 56
29:52,26
29:31,16
59:23,42
17:48,58
13.54
 
6
35
00420-02096 Prokopová Marie 56
32:18,94
35:06,06
01:07:25,00
25:50,16
11.93
 
7
8
00420-01736 Kamešová Marcela 35
33:24,61
34:10,33
01:07:34,94
26:00,10
11.9
 
                           
Kategorie : SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.6 km
2.kolo
5.6 km
Celkem
11.2 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
45
00420-00215 Suchý Jiří 58
12:19,22
12:30,90
24:50,12
00:00,00
32.37
 
2
38
00420-01151 Ženíšek Michal 58
13:21,29
13:19,38
26:40,67
01:50,55
30.14
 
3
46
00420-00215 Suchý Jiří 58
13:35,97
13:36,01
27:11,98
02:21,86
29.56
 
4
73
00420-00211 Roháčková Anna 58
14:37,70
14:31,94
29:09,64
04:19,52
27.57
 
5
47
00420-01339 Keltner Vlasta 58
15:00,63
15:09,28
30:09,91
05:19,79
26.65
 
6
29
00420-01776 Havel Jan 35
31:10,17
31:30,85
01:02:41,02
37:50,90
12.83
 
                           

 

SVT je uroveň výkonnosti dosažená v tomto závodě.
SVTC je uroveň výkonnosti dosažená v aktuálním výkonnostním žebříčku.
Pokud nejsou uvedeny délky tratí, pak je pořadatel neuvedl v propozicích, případně jsou uvedeny nesprávně.


Vstup pro členy
ID člena
Heslo
Registrovat

Info více
přihlášeni jsou 88 členů
právě si čte 1 člověk

Vyhledávání


rozšířené vyhledávání

Vygenerováno za 0,28912 vteřin
Počet zobrazených stránek 63 746 899, verze systému 0.40

copyright © www.mushing.cz , created by www.invite.cz, e-mail: invite@invite.cz
stránky jsou optimalizovány pro MSIE 4.0 a vyšší a rozlišení 800x600