| Časopis | Závody | Kluby | Žebříčky | Výsledky MR | Inzerce | Diskuse | Odkazy | archiv.mushing.cz |
Časopis
Informace o závodech
Internet
Návody a zkušenosti
Návrhy a náměty
Reportáže
Různé
SSPS
Zážitky
Řády a směrnice

Novinky
Seznam aktivních licencí
Seznam DID
Hostované domény
Verze systému

Výsledková listina - Běleč n /O (19.11.2016 - 20.11.2016)

Hradecký sprint 2016

Typ závodu: Káry - Sprint (Tabulka SVT)
Třída závodu:
Pořádající klub: 20 - METUJE

propozice závodu
www stránky závodu: http://metuje.mushing.cz fotogalerie (0):
články související s tímto závodem (0)
zápis technického delegáta
Verze pro tisk

Kategorie : A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
6.2 km
2.kolo
6.2 km
Celkem
12.4 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
38
 
Reguli Jakub
SK
11:51,00
12:00,00
23:51,00
00:00,0
31.19
 
2
18
 
Tóth Attila
H
12:24,00
13:27,00
25:51,00
02:00,00
28.78
 
3
177
 
Mináč Vratislav
SK
14:50,00
14:24,00
29:14,00
05:23,00
25.45
 
4
29
00420-01034 Merhaut Michal 20
16:30,00
17:07,00
33:37,00
09:46,00
22.13
 
5
40
 
Strapec Luboš
SK
27:13,00
19:38,00
46:51,00
23:00,00
15.88
 
                           
Kategorie : BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
6.2 km
2.kolo
6.2 km
Celkem
12.4 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
15
 
Świderski Michał
PL
11:44,00
11:37,00
23:21,00
00:00,0
31.86
 
2
137
00420-01779 Kdýr Marian 58
11:49,00
11:51,00
23:40,00
00:19,00
31.44
 
3
1
00420-01824 Děrgel Pavel 30
11:50,00
12:03,00
23:53,00
00:32,00
31.15
 
4
49
00420-01116 Chovanec Michal 49
11:55,00
12:20,00
24:15,00
00:54,00
30.68
 
5
20
00420-01905 Pavlovec Michal 63
13:01,00
13:22,00
26:23,00
03:02,00
28.2
 
6
80
00420-01601 Pospíšil Petr 17
13:11,00
13:16,00
26:27,00
03:06,00
28.13
 
7
150
00420-01979 Prokůpek Ota 56
14:04,00
13:56,00
28:00,00
04:39,00
26.57
 
8
31
00420-01102 Bálek Petr
 
14:19,00
14:23,00
28:42,00
05:21,00
25.92
 
9
174
00420-01698 Doležal Zdeněk 25
14:37,00
14:07,00
28:44,00
05:23,00
25.89
 
10
27
00420-01575 Hanuš Tomáš 20
16:34,00
15:42,00
32:16,00
08:55,00
23.06
 
11
125
00420-01102 Bálek Petr
 
16:43,00
15:51,00
32:34,00
09:13,00
22.85
 
12
167
00420-00417 Svoboda Jiří 56
17:50,00
16:41,00
34:31,00
11:10,00
21.55
 
998
109
 
Formanek Mario - DNS
A
14:08,00
00:00,0
00:00,00
00:00,00
0
 
999
114
 
Formanek Sebastian - DNS
A
15:24,00
00:00,0
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie : BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
6.2 km
2.kolo
6.2 km
Celkem
12.4 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
30
00420-00466 Erlebachová Ilona 30
12:10,00
12:09,00
24:19,00
00:00,0
30.6
 
2
108
00420-00587 Pekárková Vendula 30
12:05,00
12:15,00
24:20,00
00:01,00
30.58
 
3
84
00420-00674 Suchá Linda 58
12:13,00
12:16,00
24:29,00
00:10,00
30.39
 
4
43
00420-00675 Heroudková Jiřina 58
12:17,00
12:24,00
24:41,00
00:22,00
30.14
 
5
120
 
Halásová Dana
SK
12:17,00
12:44,00
25:01,00
00:42,00
29.74
 
6
50
00420-01823 Děrglová Eliška 30
12:25,00
12:51,00
25:16,00
00:57,00
29.45
 
7
54
00420-02018 Kučerová Hana 58
12:44,00
12:41,00
25:25,00
01:06,00
29.27
 
8
94
 
Mühlehner Tamara
A
12:31,00
12:55,00
25:26,00
01:07,00
29.25
 
9
33
 
Halásová Dana
SK
14:06,00
12:42,00
26:48,00
02:29,00
27.76
 
10
154
 
Bergauer Petra
A
15:54,00
16:11,00
32:05,00
07:46,00
23.19
 
11
156
00420-02086 Hrdličková Petra 35
16:05,00
16:49,00
32:54,00
08:35,00
22.61
 
                           
Kategorie : C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
6.2 km
2.kolo
6.2 km
Celkem
12.4 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
48
00420-01613 Urbančík Martin - Město Bohumín 63
13:37,00
13:50,00
27:27,00
00:00,0
27.1
 
2
23
 
Copko Erik
SK
14:39,00
16:32,00
31:11,00
03:44,00
23.86
 
3
178
 
Bohunický Tomáš
SK
17:57,00
15:56,00
33:53,00
06:26,00
21.96
 
4
146
00420-02092 Schönová Lucie 16
19:08,00
19:14,00
38:22,00
10:55,00
19.39
 
5
75
00420-00004 Mazánek Pavel 20
19:33,00
21:53,00
41:26,00
13:59,00
17.96
 
                           
Kategorie : C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
6.2 km
2.kolo
6.2 km
Celkem
12.4 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
12
00420-01534 Zasadil Roman 20
15:34,00
16:37,00
32:11,00
00:00,0
23.12
 
2
73
00420-01699 Havlíčková Adéla 16
17:31,00
16:30,00
34:01,00
01:50,00
21.87
 
3
25
00420-00843 Kubelka Jiří 59
18:03,00
17:52,00
35:55,00
03:44,00
20.71
 
4
99
00420-00659 Stejskal Ondřej 35
18:25,00
17:52,00
36:17,00
04:06,00
20.51
 
5
42
00420-01223 Kronus Roman 55
19:34,00
20:38,00
40:12,00
08:01,00
18.51
 
6
41
00420-00035 Stejskal Jiří 35
19:08,00
21:33,00
40:41,00
08:30,00
18.29
 
7
57
00420-02160 Hutařová Sandra 56
21:15,00
23:54,00
45:09,00
12:58,00
16.48
 
8
103
00420-01361 Svobodová Blanka 9
23:01,00
23:26,00
46:27,00
14:16,00
16.02
 
9
115
00420-00162 Valtrová Iva 35
21:32,00
24:58,00
46:30,00
14:19,00
16
 
10
110
00420-00378 Vodák Milan 56
25:04,00
24:32,00
49:36,00
17:25,00
15
 
11
173
00420-00351 Kmochová Vanda 17
24:20,00
25:45,00
50:05,00
17:54,00
14.86
 
                           
Kategorie : C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
6.2 km
2.kolo
6.2 km
Celkem
12.4 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
88
00420-01275 Vraštil Vladimír 59
25:55,00
28:22,00
54:17,00
00:00,0
13.71
 
2
36
00420-01275 Vraštil Vladimír 59
27:41,00
30:01,00
57:42,00
03:25,00
12.89
 
3
98
00420-01944 Svoboda Petr 35
29:09,00
29:50,00
58:59,00
04:42,00
12.61
 
4
161
00420-00542 Janko Ota 25
33:01,00
34:36,00
01:07:37,00
13:20,00
11
 
                           
Kategorie : CCJ - CaniCross junioři (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
3.2 km
2.kolo
3.2 km
Celkem
6.4 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
60
 
Heroudek Matouš
 
07:50,00
07:57,00
15:47,00
00:00,0
16.35
 
2
35
 
Bieliková Andrea
 
08:09,00
08:11,00
16:20,00
00:33,00
15.8
 
3
55
 
Sluková Jindřiška
 
08:46,00
08:28,00
17:14,00
01:27,00
14.97
 
4
21
 
Hanuš Lukáš
 
10:12,00
09:48,00
20:00,00
04:13,00
12.9
 
5
68
00420-02105 Bečvářová Kristýna 58
10:55,00
09:29,00
20:24,00
04:37,00
12.65
 
6
11
 
Zasadilová Tereza
 
11:02,00
10:04,00
21:06,00
05:19,00
12.23
 
                           
Kategorie : CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
6.2 km
2.kolo
6.2 km
Celkem
12.4 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
92
00420-02019 Sovák Libor 58
19:41,00
20:01,00
39:42,00
00:00,0
18.74
 
2
129
00420-01791 Sudek Milan 20
19:46,00
20:14,00
40:00,00
00:18,00
18.6
 
3
111
00420-01733 Spilka Kryštof 10
20:20,00
21:46,00
42:06,00
02:24,00
17.67
 
4
106
00420-01150 Smrčka Petr 58
24:31,00
24:33,00
49:04,00
09:22,00
15.16
 
999
76
00420-02044 Zbořil Jan - DNS 30
32:08,00
00:00,0
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie : CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
6.2 km
2.kolo
6.2 km
Celkem
12.4 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
19
00420-01069 Klikarová Soňa 49
18:50,00
19:13,00
38:03,00
00:00,0
19.55
 
2
97
00420-00209 Halířová Jarmila 17
20:24,00
20:30,00
40:54,00
02:51,00
18.19
 
3
118
00420-01902 Křížková Petra 62
22:45,00
22:58,00
45:43,00
07:40,00
16.27
 
4
168
 
Lehner Claudia
A
24:40,00
24:51,00
49:31,00
11:28,00
15.03
 
5
28
 
Merhautová Lucie
 
26:55,00
28:02,00
54:57,00
16:54,00
13.54
 
6
112
00420-01749 Páslerová Jana 20
28:25,00
28:34,00
56:59,00
18:56,00
13.06
 
7
123
00420-02116 Irglová Barbora 25
31:23,00
31:18,00
01:02:41,00
24:38,00
11.87
 
8
164
 
Thiel Bettina
A
31:42,00
31:53,00
01:03:35,00
25:32,00
11.7
 
999
157
00420-01910 Dokoupilová Michaela - DNS 3
38:15,00
00:00,0
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie : SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
6.2 km
2.kolo
6.2 km
Celkem
12.4 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
53
00420-00215 Suchý Jiří 58
12:37,00
12:33,00
25:10,00
00:00,0
29.56
 
2
51
00420-01693 Draslarová Jana 58
12:57,00
13:15,00
26:12,00
01:02,00
28.4
 
3
45
 
Kotuliaková Mariana
SK
13:43,00
13:47,00
27:30,00
02:20,00
27.05
 
4
44
00420-01382 Tomášková Jana 62
13:34,00
14:12,00
27:46,00
02:36,00
26.79
 
5
145
00420-01902 Křížková Petra 62
14:09,00
14:08,00
28:17,00
03:07,00
26.31
 
6
66
00420-00234 Ženíšek Pavel 58
14:37,00
15:09,00
29:46,00
04:36,00
24.99
 
7
62
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17
15:21,00
15:43,00
31:04,00
05:54,00
23.95
 
8
37
00420-00707 Bieliková Romana 40
16:04,00
16:34,00
32:38,00
07:28,00
22.8
 
9
144
00420-02092 Schönová Lucie 16
16:58,00
16:01,00
32:59,00
07:49,00
22.56
 
10
101
 
Rosenthal Sarah
A
16:20,00
17:09,00
33:29,00
08:19,00
22.22
 
999
100
00420-01752 Vítková Marie - DNS 20
18:06,00
00:00,0
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie : SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
6.2 km
2.kolo
6.2 km
Celkem
12.4 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
17
00420-01267 Dočekal Milan 56
17:30,00
17:38,00
35:08,00
00:00,0
21.18
 
2
3
00420-02034 Poliščuk Oleksiy 20
17:25,00
18:10,00
35:35,00
00:27,00
20.91
 
3
9
00420-02034 Poliščuk Oleksiy 20
18:32,00
17:56,00
36:28,00
01:20,00
20.4
 
4
74
00420-02085 Prokešová Ivana 63
18:57,00
19:11,00
38:08,00
03:00,00
19.51
 
5
34
00420-01876 Mundilová Monika 30
20:57,00
21:56,00
42:53,00
07:45,00
17.35
 
6
90
00420-01759 Vodák David 56
22:16,00
22:29,00
44:45,00
09:37,00
16.63
 
7
78
00420-01929 Hrabalová (Janatová) Pavlína 3
23:34,00
22:12,00
45:46,00
10:38,00
16.26
 
8
71
00420-02180 Kubias René 63
22:25,00
23:27,00
45:52,00
10:44,00
16.22
 
9
158
00420-02096 Prokopová Marie 56
24:10,00
23:46,00
47:56,00
12:48,00
15.52
 
10
93
00420-00936 Hubený Martin 20
26:37,00
25:15,00
51:52,00
16:44,00
14.34
 
                           
Kategorie : SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
6.2 km
2.kolo
6.2 km
Celkem
12.4 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
16
00420-01904 Milatová Gabriela 63
11:51,00
11:50,00
23:41,00
00:00,0
31.41
 
2
176
00420-00211 Roháčková Anna 58
13:07,00
12:43,00
25:50,00
02:09,00
28.8
 
3
139
00420-01339 Keltner Vlastimil 58
13:13,00
13:14,00
26:27,00
02:46,00
28.13
 
4
81
00420-01600 Pospíšilová Markéta 17
14:11,00
14:18,00
28:29,00
04:48,00
26.12
 
5
102
00420-01973 Pupík Petr 16
16:46,00
16:56,00
33:42,00
10:01,00
22.08
 
6
6
 
Horňáková Petra
SK
17:07,00
17:59,00
35:06,00
11:25,00
21.2
 
7
116
00420-01001 Pelikánová Jana 50
20:09,00
22:05,00
42:14,00
18:33,00
17.62
 
999
104
 
Formanek Mario - DNS
A
13:58,00
00:00,0
00:00,00
00:00,00
0
 
                           

 

SVT je uroveň výkonnosti dosažená v tomto závodě.
SVTC je uroveň výkonnosti dosažená v aktuálním výkonnostním žebříčku.
Pokud nejsou uvedeny délky tratí, pak je pořadatel neuvedl v propozicích, případně jsou uvedeny nesprávně.


Vstup pro členy
ID člena
Heslo
Registrovat

Info více
přihlášeni jsou 88 členů
právě si čte 1 člověk

Vyhledávání


rozšířené vyhledávání

Vygenerováno za 0,30668 vteřin
Počet zobrazených stránek 67 525 720, verze systému 0.40

copyright © www.mushing.cz , created by www.invite.cz, e-mail: invite@invite.cz
stránky jsou optimalizovány pro MSIE 4.0 a vyšší a rozlišení 800x600