| Časopis | Závody | Kluby | Žebříčky | Výsledky MR | Inzerce | Diskuse | Odkazy | archiv.mushing.cz |
Časopis
Informace o závodech
Internet
Návody a zkušenosti
Návrhy a náměty
Reportáže
Různé
SSPS
Zážitky
Řády a směrnice

Novinky
Seznam aktivních licencí
Seznam DID
Hostované domény
Verze systému

Výsledková listina - Červený Kostelec (22.10.2016 - 23.10.2016)
logo závodu

FITMIN 2016

Typ závodu: Káry - Sprint (Tabulka SVT)
Třída závodu:
Pořádající klub: 20 - METUJE

propozice závodu
www stránky závodu: http://metuje.mushing.cz fotogalerie (0):
články související s tímto závodem (0)
zápis technického delegáta
Verze pro tisk

Kategorie : A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.32 km
2.kolo
5.32 km
Celkem
10.64 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
88
 
Mencák Jiří
 
13:00,00
12:12,00
25:12,00
00:00,00
25.33
 
2
32
 
Zetková Jana
 
13:57,00
13:29,00
27:26,00
02:14,00
23.27
 
3
39
 
Pelant Michal
 
14:43,00
14:46,00
29:29,00
04:17,00
21.65
 
4
19
 
Fendrych Jiří
 
23:04,00
27:10,00
50:14,00
25:02,00
12.71
 
5
41
 
Hanuš Michal
 
25:50,00
25:10,00
51:00,00
25:48,00
12.52
 
6
81
 
Svobodová Lenka
 
33:40,00
31:21,00
01:05:01,00
39:49,00
9.82
 
                           
Kategorie : A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.32 km
2.kolo
5.32 km
Celkem
10.64 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
72
 
Paclt Zdeněk
 
14:32,00
13:36,00
28:08,00
00:00,00
22.69
 
2
68
 
Guregová Romana
 
13:52,00
15:03,00
28:55,00
00:47,00
22.08
 
3
26
 
Suchánková Kristýna
 
15:39,00
14:30,00
30:09,00
02:01,00
21.17
 
4
18
 
Zasadil Roman
 
15:28,00
15:32,00
31:00,00
02:52,00
20.59
 
5
8
 
Šplouchal Pavel
 
16:40,00
15:34,00
32:14,00
04:06,00
19.81
 
6
44
 
Žitná Tereza
 
16:12,00
17:27,00
33:39,00
05:31,00
18.97
 
7
79
 
Čurda Milan
 
18:31,00
17:04,00
35:35,00
07:27,00
17.94
 
8
55
 
Kubelka Jiří
 
17:43,00
17:56,00
35:39,00
07:31,00
17.91
 
9
30
 
Brzek Martin
 
15:45,00
20:33,00
36:18,00
08:10,00
17.59
 
10
29
 
Hrabal David
 
19:13,00
18:56,00
38:09,00
10:01,00
16.73
 
                           
Kategorie : A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.32 km
2.kolo
5.32 km
Celkem
10.64 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
2
 
Hurych Jaromír
 
24:16,00
23:48,00
48:04,00
00:00,00
13.28
 
2
12
 
Šidlo Luděk
 
25:11,00
24:10,00
49:21,00
01:17,00
12.94
 
                           
Kategorie : BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.32 km
2.kolo
5.32 km
Celkem
10.64 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
100
 
Mencák Jiří
 
10:37,00
10:38,00
21:15,00
00:00,00
30.04
 
2
28
 
Prokůpek Ota
 
13:12,00
13:17,00
26:29,00
05:14,00
24.11
 
3
34
 
Doležal Zdeněk
 
13:45,00
13:40,00
27:25,00
06:10,00
23.29
 
4
75
 
Hrdlička Jan
 
16:59,00
19:40,00
36:39,00
15:24,00
17.42
 
                           
Kategorie : BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.32 km
2.kolo
5.32 km
Celkem
10.64 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
85
 
Pekárková Vendula
 
10:51,00
11:12,00
22:03,00
00:00,00
28.95
 
2
56
 
Smolíková Alena
 
13:50,00
14:09,00
27:59,00
05:56,00
22.81
 
3
48
 
Smolíková Alena
 
16:09,00
15:20,00
31:29,00
09:26,00
20.28
 
4
57
 
Hrdličková Petra
 
16:32,00
15:30,00
32:02,00
09:59,00
19.93
 
5
25
 
Staňková Eva
 
17:32,00
17:26,00
34:58,00
12:55,00
18.26
 
                           
Kategorie : C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.32 km
2.kolo
5.32 km
Celkem
10.64 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
52
 
Zetek Václav
 
12:56,00
13:01,00
25:57,00
00:00,00
24.6
 
2
49
 
Kovařík Petr
 
13:16,00
13:19,00
26:35,00
00:38,00
24.02
 
3
40
 
Mazánek Pavel
 
17:08,00
18:45,00
35:53,00
09:56,00
17.79
 
4
109
 
Beran Ondřej
 
18:01,00
19:08,00
37:09,00
11:12,00
17.18
 
                           
Kategorie : C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.32 km
2.kolo
5.32 km
Celkem
10.64 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
43
 
Brůna Zdenek
 
12:47,00
13:19,00
26:06,00
00:00,00
24.46
 
2
14
 
Klíma Lukáš
 
14:28,00
14:32,00
29:00,00
02:54,00
22.01
 
3
95
 
Stejskal Jiří
 
16:46,00
17:05,00
33:51,00
07:45,00
18.86
 
4
98
 
Kronus Roman
 
17:17,00
18:01,00
35:18,00
09:12,00
18.08
 
5
84
 
Stejskal Ondřej
 
17:41,00
17:39,00
35:20,00
09:14,00
18.07
 
6
9
 
Bebr Patrik
 
19:06,00
20:33,00
39:39,00
13:33,00
16.1
 
7
45
 
Šoupal Pavel
 
20:30,00
20:58,00
41:28,00
15:22,00
15.4
 
8
33
 
Kmochová Vanda
 
23:12,00
23:49,00
47:01,00
20:55,00
13.58
 
                           
Kategorie : C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.32 km
2.kolo
5.32 km
Celkem
10.64 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
90
 
Piskač Zdeněk
 
19:31,00
22:13,00
41:44,00
00:00,00
15.3
 
2
21
 
Pešková Alena
 
23:01,00
26:21,00
49:22,00
07:38,00
12.93
 
3
93
 
Janko Ota
 
28:14,00
30:26,00
58:40,00
16:56,00
10.88
 
                           
Kategorie : CCJ - CaniCross junioři (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
3.5 km
2.kolo
3.5 km
Celkem
7 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
53
 
Lehká Zora
 
15:33,00
14:32,00
30:05,00
00:00,00
13.96
 
2
24
 
Luptovská Viktorie
 
14:59,00
15:23,00
30:22,00
00:17,00
13.83
 
3
65
 
Sluková Jindřiška
 
17:11,00
15:24,00
32:35,00
02:30,00
12.89
 
4
91
 
Zasadilová Tereza
 
18:50,00
18:55,00
37:45,00
07:40,00
11.13
 
5
27
 
Chadimová Karolína
 
19:13,00
18:46,00
37:59,00
07:54,00
11.06
 
6
38
 
Kejřová Anna
 
23:55,00
15:45,00
39:40,00
09:35,00
10.59
 
7
1
 
Hanuš Lukáš
 
23:51,00
18:55,00
42:46,00
12:41,00
9.82
 
8
7
 
Vaníčková Natálie
 
22:12,00
31:57,00
54:09,00
24:04,00
7.76
 
                           
Kategorie : CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.32 km
2.kolo
5.32 km
Celkem
10.64 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
69
 
Sudek Milan
 
18:05,00
20:12,00
38:17,00
00:00,00
16.68
 
2
47
 
Frydrych Bronislav
 
19:43,00
19:51,00
39:34,00
01:17,00
16.13
 
3
63
 
Hanuš Tomáš
 
24:24,00
24:33,00
48:57,00
10:40,00
13.04
 
4
42
 
Urbánek Jiří
 
25:01,00
24:34,00
49:35,00
11:18,00
12.88
 
5
5
 
Beran Ondřej
 
24:49,00
26:08,00
50:57,00
12:40,00
12.53
 
                           
Kategorie : CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.32 km
2.kolo
5.32 km
Celkem
10.64 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
99
 
Klikarová Soňa
 
17:14,00
17:18,00
34:32,00
00:00,00
18.49
 
2
20
 
Žitná Tereza
 
21:44,00
21:56,00
43:40,00
09:08,00
14.62
 
3
50
 
Hanušová Tereza
 
22:36,00
22:09,00
44:45,00
10:13,00
14.27
 
                           
Kategorie : SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.32 km
2.kolo
5.32 km
Celkem
10.64 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
87
 
Mencák Jiří
 
12:51,00
13:19,00
26:10,00
00:00,00
24.4
 
2
4
 
Šarkovský Pavel
 
14:24,00
14:37,00
29:01,00
02:51,00
22
 
3
83
 
Piskačová Lenka
 
15:00,00
15:05,00
30:05,00
03:55,00
21.22
 
4
59
 
Vítková Marie
 
16:31,00
17:01,00
33:32,00
07:22,00
19.04
 
5
70
 
Pelant Michal
 
18:38,00
21:46,00
40:24,00
14:14,00
15.8
 
                           
Kategorie : SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.32 km
2.kolo
5.32 km
Celkem
10.64 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
92
 
Kopecký Jan
 
15:20,00
15:39,00
30:59,00
00:00,00
20.6
 
2
37
 
Rezová Lenka
 
15:37,00
15:29,00
31:06,00
00:07,00
20.53
 
3
76
 
Ducháč Martin
 
17:01,00
14:43,00
31:44,00
00:45,00
20.12
 
4
66
 
Garwoodová Kristýna
 
16:43,00
17:42,00
34:25,00
03:26,00
18.55
 
5
61
 
Klímová Veronika
 
18:13,00
18:21,00
36:34,00
05:35,00
17.46
 
6
15
 
Rez Martin
 
18:58,00
19:35,00
38:33,00
07:34,00
16.56
 
7
31
 
Adámková Bára
 
19:51,00
19:18,00
39:09,00
08:10,00
16.31
 
8
46
 
Mašková Věra
 
22:07,00
21:38,00
43:45,00
12:46,00
14.59
 
9
67
 
Hrabalová Pavlína
 
25:39,00
26:30,00
52:09,00
21:10,00
12.24
 
                           
Kategorie : SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5.32 km
2.kolo
5.32 km
Celkem
10.64 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
73
 
Urban Jakub
 
14:12,00
14:29,00
28:41,00
00:00,00
22.26
 
2
64
 
Ducháč Martin
 
14:38,00
15:19,00
29:57,00
01:16,00
21.32
 
3
78
 
Polishcuk Oleksei
 
16:05,00
15:31,00
31:36,00
02:55,00
20.2
 
4
89
 
Petruželka Milan
 
15:31,00
16:35,00
32:06,00
03:25,00
19.89
 
5
71
 
Bebr Patrik
 
16:07,00
16:42,00
32:49,00
04:08,00
19.45
 
6
13
 
Adamová Pavlína
 
17:08,00
17:21,00
34:29,00
05:48,00
18.51
 
7
54
 
Hanuš Jaromír
 
17:21,00
18:28,00
35:49,00
07:08,00
17.82
 
8
74
 
Nouza Rostislav
SK
20:47,00
22:38,00
43:25,00
14:44,00
14.7
 
998
60
 
Merhaut Michal
 
15:19,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
999
17
 
Boháč Tomáš
 
21:37,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie : U - Unlimited spřežení 9 a více psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
??? km
2.kolo
??? km
Celkem
??? km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
16
 
Pfeifer Petr
 
31:45,00
29:10,00
01:00:55,00
00:00,00
10.48
 
                           

 

SVT je uroveň výkonnosti dosažená v tomto závodě.
SVTC je uroveň výkonnosti dosažená v aktuálním výkonnostním žebříčku.
Pokud nejsou uvedeny délky tratí, pak je pořadatel neuvedl v propozicích, případně jsou uvedeny nesprávně.


Vstup pro členy
ID člena
Heslo
Registrovat

Info více
přihlášeni jsou 88 členů
právě si čte 1 člověk

Vyhledávání


rozšířené vyhledávání

Vygenerováno za 0,26173 vteřin
Počet zobrazených stránek 66 007 671, verze systému 0.40

copyright © www.mushing.cz , created by www.invite.cz, e-mail: invite@invite.cz
stránky jsou optimalizovány pro MSIE 4.0 a vyšší a rozlišení 800x600