| Časopis | Závody | Kluby | Žebříčky | Výsledky MR | Inzerce | Diskuse | Odkazy | archiv.mushing.cz |
Časopis
Informace o závodech
Internet
Návody a zkušenosti
Návrhy a náměty
Reportáže
Různé
SSPS
Zážitky
Řády a směrnice

Novinky
Seznam aktivních licencí
Seznam DID
Hostované domény
Verze systému

Výsledková listina - Abertamy (08.10.2016 - 09.10.2016)
logo závodu

Memoriál Jaroslava Svobody

Typ závodu: Káry - Sprint (Tabulka SVT)
Třída závodu:
Pořádající klub: 9 - KRUŠNOHORSKÝ

propozice závodu
www stránky závodu: http://eduarduvmid.blog.cz/ fotogalerie (0):
články související s tímto závodem (0)
zápis technického delegáta
Verze pro tisk

Kategorie : A - Spřežení do 8 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
??? km
2.kolo
??? km
Celkem
??? km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
32
00420-01007 Zetek Václav 35
11:46,18
12:03,16
23:49,34
00:00,00
25.69
 
2
64
00420-01794 Řehout Martin ml. 11
12:25,48
11:27,52
23:53,00
00:03,66
25.62
 
3
31
00420-01428 Zetková Jana 35
12:43,83
12:48,74
25:32,57
01:43,23
23.96
 
4
42
00420-00575 Holá Jana 9
15:18,41
15:40,87
30:59,28
07:09,94
19.75
 
5
62
00420-01459 Alscher Ivan 35
20:08,68
20:28,76
40:37,44
16:48,10
15.06
 
                           
Kategorie : A1 - Spřežení do 8 psů severských plemen s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
??? km
2.kolo
??? km
Celkem
??? km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
17
00420-01014 Habásko Roman 9
12:34,56
11:39,94
24:14,50
00:00,00
25.25
 
2
51
00420-00767 Hladovcová Klára 35
12:24,19
13:12,49
25:36,68
01:22,18
23.9
 
3
9
00420-01499 Guregová Romana 9
12:53,14
13:08,25
26:01,39
01:46,89
23.52
 
4
13
00420-01774 Toman Tomáš 35
13:32,07
13:41,06
27:13,13
02:58,63
22.48
 
5
26
00420-01837 Kulhánková Kateřina 35
14:06,88
14:56,69
29:03,57
04:49,07
21.06
 
6
20
00420-00321 Brzek Martin 35
14:26,20
16:27,33
30:53,53
06:39,03
19.81
 
7
4
00420-00236 Šindelář Milan 9
16:09,29
15:54,35
32:03,64
07:49,14
19.09
 
8
53
00420-00567 Čurda Milan 59
20:48,62
17:08,44
37:57,06
13:42,56
16.13
 
999
71
00420-01779 Kdýr Marian - DSF 58
00:00,00
00:00,00
00:00,00
00:00,00
0
 
                           
Kategorie : A2 - Spřežení do 8 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
??? km
2.kolo
??? km
Celkem
??? km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
65
00420-01275 Vraštil Vladimír 59
20:44,75
20:09,68
40:54,43
00:00,00
14.96
 
2
48
00420-00457 Šidlo Luděk 59
21:40,43
20:35,74
42:16,17
01:21,74
14.48
 
                           
Kategorie : BKJM - Bikejöring Muži - cyklista a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5 km
2.kolo
5 km
Celkem
10 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
72
00420-01779 Kdýr Marian 58
11:11,28
11:08,07
22:19,35
00:00,00
27.42
 
2
38
00420-01824 Děrgel Pavel 30
11:29,04
11:44,91
23:13,95
00:54,60
26.34
 
3
37
00420-01824 Děrgel Pavel 30
11:35,29
11:42,76
23:18,05
00:58,70
26.27
 
4
18
00420-01339 Keltner Vlasta 58
13:05,16
13:02,66
26:07,82
03:48,47
23.42
 
5
29
00420-00913 Strnad Jiří 58
13:06,37
13:05,40
26:11,77
03:52,42
23.36
 
6
7
00420-01979 Prokůpek Ota 36
13:30,76
13:18,75
26:49,51
04:30,16
22.81
 
7
30
00420-00913 Strnad Jiří 58
13:44,65
13:56,34
27:40,99
05:21,64
22.11
 
8
27
00420-02087 Hrdlička Jan 35
18:15,98
17:12,12
35:28,10
13:08,75
17.25
 
9
59
00420-00417 Svoboda Jiří 56
17:50,69
18:11,93
36:02,62
13:43,27
16.98
 
10
44
00420-00160 Holub Zdeněk 56
19:21,09
17:37,83
36:58,92
14:39,57
16.55
 
                           
Kategorie : BKJW - Bikejöring Ženy - cyklistka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5 km
2.kolo
5 km
Celkem
10 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
54
00420-00674 Suchá Linda 58
10:32,27
10:42,87
21:15,14
00:00,00
28.8
 
2
35
00420-00587 Pekárková Vendula 30
10:46,78
10:59,75
21:46,53
00:31,39
28.1
 
3
73
00420-02018 Kučerová Hana 58
11:19,18
11:03,52
22:22,70
01:07,56
27.35
 
4
46
00420-01602 Navrátilová Veronika 30
11:07,45
11:24,09
22:31,54
01:16,40
27.17
 
5
12
00420-00675 Heroudková Jiřina 58
11:30,16
11:26,41
22:56,57
01:41,43
26.68
 
6
47
00420-01602 Navrátilová Veronika 30
11:43,43
11:49,55
23:32,98
02:17,84
25.99
 
7
33
00420-01865 Levová Veronika 30
12:54,10
13:26,09
26:20,19
05:05,05
23.24
 
8
24
00420-01461 Marešová Nicole 58
15:13,30
11:21,10
26:34,40
05:19,26
23.03
 
9
28
00420-02086 Hrdličková Petra 35
15:32,94
15:22,69
30:55,63
09:40,49
19.79
 
10
5
00420-02097 Prokopová Marie ml. 56
15:15,96
16:01,24
31:17,20
10:02,06
19.56
 
11
74
00420-02018 Kučerová Hana 58
12:37,53
21:11,00
33:48,53
12:33,39
18.1
 
12
68
 
Proll Maria
 
17:29,94
17:37,02
35:06,96
13:51,82
17.43
 
                           
Kategorie : C - Spřežení do 4 psů bez rozdílu plemen (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5 km
2.kolo
5 km
Celkem
10 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
39
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
10:53,11
10:06,48
20:59,59
00:00,00
29.15
 
2
40
00420-00593 Nešněrová Dagmar 17
11:42,21
12:13,02
23:55,23
02:55,64
25.58
 
                           
Kategorie : C1 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro Siberian Husky s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5 km
2.kolo
5 km
Celkem
10 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
14
00420-01763 Plšek Milan 16
13:56,25
15:03,26
28:59,51
00:00,00
21.11
 
2
8
00420-02079 Tomášková Markéta 36
15:14,07
14:21,38
29:35,45
00:35,94
20.68
 
3
21
00420-01945 Bebr Patrik 35
18:41,11
19:44,09
38:25,20
09:25,69
15.93
 
4
58
00420-01361 Svobodová Blanka 9
19:45,01
20:22,37
40:07,38
11:07,87
15.25
 
5
63
00420-00162 Valtrová Iva 35
21:39,20
22:59,76
44:38,96
15:39,45
13.71
 
6
43
00420-00351 Kmochová Vanda 17
21:37,82
25:10,63
46:48,45
17:48,94
13.07
 
7
3
00420-00378 Vodák Milan 56
25:05,92
24:23,73
49:29,65
20:30,14
12.37
 
999
11
00420-00835 Houdek Jiří - DSF 55
19:58,40
21:37,82
00:00,00
00:00,00
14.71
 
                           
Kategorie : C2 - Spřežení do 4 psů uzavřená pro G, AM a S s Průkazem Původu (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5 km
2.kolo
5 km
Celkem
10 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
25
00420-00501 Slepička Martin 35
23:28,48
25:59,21
49:27,69
00:00,00
12.37
 
2
1
00420-01736 Kamešová Marcela 35
25:18,67
26:01,81
51:20,48
01:52,79
11.92
 
3
10
00420-01839 Soukupová Andrea 9
24:24,63
28:42,71
53:07,34
03:39,65
11.52
 
4
49
00420-01944 Svoboda Petr 35
27:01,00
26:40,01
53:41,01
04:13,32
11.4
 
                           
Kategorie : CCJ - CaniCross junioři (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
??? km
2.kolo
??? km
Celkem
??? km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
75
 
Bieliková Andrea
 
16:25,82
16:06,13
32:31,95
00:00,00
11.07
 
2
166
 
Pospíšilová Ida
 
21:41,65
23:22,39
45:04,04
12:32,09
7.99
 
                           
Kategorie : CCM - CaniCross Muži - běžec a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5 km
2.kolo
5 km
Celkem
10 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
55
00420-00215 Suchý Jiří 58
14:47,83
14:54,80
29:42,63
00:00,00
20.6
 
2
57
00420-00807 Burian Jan ml. 58
14:51,48
14:55,74
29:47,22
00:04,59
20.55
 
3
52
00420-01646 Hladovec Pavel 35
28:08,52
28:14,13
56:22,65
26:40,02
10.86
 
                           
Kategorie : CCW - CaniCross Ženy - běžkyně a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5 km
2.kolo
5 km
Celkem
10 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
36
00420-01869 Vacíková Jana 30
20:45,09
20:42,64
41:27,73
00:00,00
14.76
 
                           
Kategorie : SC1 - Scooter - koloběžka a 1 pes (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5 km
2.kolo
5 km
Celkem
10 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
45
00420-01825 Vančura Václav 30
11:14,06
11:00,43
22:14,49
00:00,00
27.52
 
2
69
00420-01151 Ženíšek Michal 58
11:18,71
11:06,81
22:25,52
00:11,03
27.29
 
3
34
00420-01838 Poláchová Renata 9
13:39,76
13:47,31
27:27,07
05:12,58
22.29
 
4
60
00420-00212 Šarkovský Pavel 20
15:30,03
15:43,37
31:13,40
08:58,91
19.6
 
5
19
00420-01339 Keltner Vlasta 58
16:26,93
16:45,62
33:12,55
10:58,06
18.43
 
6
15
00420-02065 Plšek Martin 16
18:30,53
21:28,53
39:59,06
17:44,57
15.31
 
                           
Kategorie : SC11 - Scooter - koloběžka a 1 pes - čistokrevný (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5 km
2.kolo
5 km
Celkem
10 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
22
00420-01945 Bebr Patrik 35
19:19,42
19:13,25
38:32,67
00:00,00
15.88
 
2
23
00420-00616 Bebr Anita 35
19:41,55
18:57,03
38:38,58
00:05,91
15.84
 
3
16
00420-00127 Weigert Miloš 5
23:28,50
27:25,35
50:53,85
12:21,18
12.02
 
4
6
00420-02096 Prokopová Marie 56
24:54,26
26:11,61
51:05,87
12:33,20
11.98
 
5
2
00420-01759 Vodák David 56
25:47,80
25:20,25
51:08,05
12:35,38
11.97
 
6
66
00420-01203 Pospíšilová Lucie 58
26:17,56
29:43,73
56:01,29
17:28,62
10.92
 
                           
Kategorie : SC2 - Scooter - koloběžka a 2 psi (koeficient trati 1 - automatický)
Poř.
St.č.
DID
Jméno Závodníka
klub
RZT
1.kolo
5 km
2.kolo
5 km
Celkem
10 km
Odstup
Rychlost
Body
SVT
SVTC
1
41
00420-00999 Job Rostislav 40
13:41,04
13:29,94
27:10,98
00:00,00
22.51
 
2
50
00420-00707 Bieliková Romana 40
13:25,24
13:52,83
27:18,07
00:07,09
22.42
 
3
56
00420-01185 Burian Jan 35
13:26,04
14:22,67
27:48,71
00:37,73
22.01
 
                           

 

SVT je uroveň výkonnosti dosažená v tomto závodě.
SVTC je uroveň výkonnosti dosažená v aktuálním výkonnostním žebříčku.
Pokud nejsou uvedeny délky tratí, pak je pořadatel neuvedl v propozicích, případně jsou uvedeny nesprávně.


Vstup pro členy
ID člena
Heslo
Registrovat

Info více
přihlášeni jsou 88 členů
právě si čte 1 člověk

Vyhledávání


rozšířené vyhledávání

Vygenerováno za 0,27190 vteřin
Počet zobrazených stránek 63 746 935, verze systému 0.40

copyright © www.mushing.cz , created by www.invite.cz, e-mail: invite@invite.cz
stránky jsou optimalizovány pro MSIE 4.0 a vyšší a rozlišení 800x600